Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is volt ilyen fordulat?

Másnál is volt ilyen fordulat?

Figyelt kérdés

Régebben, kb. 16-26 éves korom között, imádtam a babákat. Kamaszként alig vártam, hogy anya legyek, huszonévesen meg már realizáltam, ezért későbbre toltam, de boldoggá tett 1-1 baba mosoly az utcán, aranyosnak láttam őket.

Most 28 vagyok, és hidegen hagy más gyereke. Semmit nem indít el bennem. Megijedtem ettől. Tudom, hogy sokakat nem érdekel más gyereke, de én nem ilyen voltam.

Másnál is volt ilyen fordulat?


2020. ápr. 13. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Volt. És azóta is tart. Nem igazán érdekelnek mások gyerekei, az udvariassági körökön túl. A saját két gyerekemet viszont nagyon szeretem, az életem értelemei.Nincs több gyerek a családban, nem tudom hogy viszonyulnék az ő gyerekeikhez.
2020. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam nem, ugyanúgy imádok minden gyereket, de nekem valahol kell is - óvodapedagógus vagyok. 😊 A sajátjaim a kedvenceim, nyilván, de minden gyerek cuki.
2020. ápr. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak két gyerek fajtát utálok.A kényest és a rosszat.
2020. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!