Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honaposan nem utogeti ossze...

9 honaposan nem utogeti ossze a jatekokat nagy baj?

Figyelt kérdés
Gyakorlom vele mar joideje de meg mindig nem megy neki. Ha mindket kezebe adok jatekot par mp utan elengedi az egyiket. Ez nagy gond?

2020. ápr. 14. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem baj.
2020. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Ezt gyakorlod vele? Esetleg vedd a dolgokat a szádba, azt is szokták a babák csinálni.
2020. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez most vmi vicc akart lenni? 🤦🏼‍♀️ Jo nagy gyoker vagy
2020. ápr. 14. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok a gyökér? Arra próbáltam célozni, bár neked kicsit nehéz, hogy ezt maguktól csinálják a babák, nem az anyjuk mutatja nekik. Nem kell gyakorolni vele.
2020. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ertettem a celzast, csak oriasi baromsag volt, mivel konduktor mutatta nekem hogy hogyan gyakoroljam vele....
2020. ápr. 14. 21:39
 6/7 Nusy83 ***** válasza:
Én is kérdeztem pár hónapja ezt 😅 nekem ma se sűrűn csinálja amúgy (14 hónapos most) de kb 11 hónapos volt mikor elkezdte. Biztos őt se érdekli ne aggódj❤️
2020. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nusy83 ***** válasza:
2020. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!