Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek van napirendetek 2...

Nektek van napirendetek 2 hónapos baba mellett?

Figyelt kérdés
Az enyém eszik, alszik es sír. Nem erdeklik a plüssök, a játszószőnyeg semmi sem.

2020. ápr. 22. 18:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, én is ezek izgultam anno, négy hónaposan kezdett napirend lenni, de az is úgy hogy pl délelőtti szopizas után séta, furdetes 8 körül, stb. Én azt veszem észre hogy kb 10 hónapos kora óta tartható be jobban, most 14 hónapos. Fontos, hogy hagyd, hogy ő is alakítsa valamennyire, tehát az olyanhoz mint alvásigény próbálj meg alkalmazkodni és aköré szervezni a többit.
2020. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%
Én utálom a napirendet.Soha ñem tetszett.Hogy a fenébe lehet kialakítani,mikor minden nap más?Minden nap más idöpontban kel fel,eszik stb.Van hogy nyűgösebb,már ott is borult a napirend.Egyedul a fürdés ami kb.ugyanakkor van,de ennyi.
2020. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
Nalunk is annyi, hogy fürdés, evés, fekvés. De ami ezek előtt és után történik 🤷🏼‍♀️ De en nem idegesitem magam rajta. Amúgy egyessel nem értek egyet. Egy két hónapos már igenis kell, hogy erdeklodjon dolgok iránt. Pl kontrasztos tárgyakat követni a szemével. Hason át kell fordítania a fejet stb. Szoval azért ha semmilyen kontrasztos mintára vagy játékra nem reagál az nem normális.
2020. ápr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Persze

Van


Épp most kezdte el érdekelni a környezete.

Nem igazán a plüss, a szőnyeg..

Bár azon fekszik.., hanem az ablakon bejövő fény pl


A napirendben az igazi játék nincs benne..

Ha hason van mozgatok neki egy -két játékot

Vagy beszèlgetek neki



Egyébként a nővére naporendjébe simul bele az övé.. picit kellett csak változtatnunk

2020. ápr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!