Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek a furcsasagok 2,5 evesen...

Ezek a furcsasagok 2,5 evesen autizmusta utalnak?

Figyelt kérdés

Jarunk tmstre es egyeb fejlesztesekre mert a kislqnom 2,5 eves es egy szo nem beszel de megert mindent illetve mutogat

Ha fut v orul repdes a kezeivel

Sokszor durvan banik mas gyerekekkel

Nem rendeltetes szerien jatszik egybcsomo jatekkal

Csak w-ben ul

Ha nem hideg az etel nem fogadja el marmint nem hajlando melegen enni

Megyunk az utcan es megnyaldossa a kukat meg ilyeneket csinal

A fejlesztok gyanakodnak...



2020. máj. 2. 20:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem abbol szurtem le, tudom ki vagy :) lovagolj csak ezen a kulan nyugodtan😉
2020. máj. 4. 15:00
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Nálunk is sok a furcsaság,nekem 2 éves nem beszél.

Érzelmeket nem igazán mutatja ki,nem ölel meg.Puszit ad,de ritkán.

Sokszor hiaba mondunk neki valamit nem érdekli,máskor meg első szóra megcsinálja.

Nagyon hisztis.

Sokszor nevet a semmin,falra,fényekre.

Nektek mit mondtak,ha autizmus lenne mikor adnak diagnózist?

2020. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

2,5 de inkabb 3 evesen szoktak kimondani a diagnozist, ennel elobb csak nagyon sulyos autizmus eseteben tudjak megallapitani. Ez a nevet a fenyekre a semmire a masik gyerekemnek is volt, o mar 9 eves es nem autista.

A te gyermeked hogy all az evessel? Konnyen ment a hozzataolalast? Nalunk az meg egy sarkallatos pont

2020. máj. 4. 22:24
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia!

12 es vagyok!

Nálunk most rendben van az eves,eszik darabosat,mindent.Kicsit válogatós az,de nem vészes,nem az van hogy csak 3-4 félét eszik meg.

Kiskorában már a tápszerből is mindig fele annyit evett mint más gyerek,azt is erőltetve.Hozzátáplálásnál is keveseket evett,gyümölcsöt nem szerette.Másfél éves koráig nem evett darabosat,csak a bébikajákat.Utána szépen elkezdte enni amit mi,azóta eszik szépen,van hogy keveset,de ahhoz képest amilyen volt jól eszik.

Az alvással küzdöttünk még sokat,éjszaka fennt volt hajnaltól reggelig.Most úgy néz ki ez is alakult,nappal nem alszik,de így alszik éjszaka.

Nálatok miba helyzet az evéssel,alvással?

2020. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Napkozben es este is jol alszik, igazabol 3 hos kora ota atalussza az ejszakat.

Kb 1,5 eves koraig nem volt hajlando mast elfogadni csak tapszert pedig MINDEN letezo praktikat bevetettem gondolhatod... azota szerencsere ez rendben van

2020. máj. 5. 08:51
 16/20 anonim ***** válasza:

12 es vagyok.

Hisztik vannak-e?

2020. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Vannak, igazabol mar olyan 9 hos koraban elkezdte hogy ha valamit mondjuk eppen matat es mondtam neki h gyere megyunk enni/aludni akarmi es felvettem onnan olyan egtelen kiborulast rendezett higy csak pislogtam.... mai napig csinal ilyesmit de igazabol lattam ezt mar mas gyereknel is ugyhogy nem tudom... nehez ez nagyon...

A szemkontaktus nektek milyen? Illetve hogy jatszik a jatekokkal? Jatek kozben neha radnez hogy megvagy e meg?

2020. máj. 5. 09:55
 18/20 anonim ***** válasza:

A szemkontaktus jobb sokkal mint mondjuk fél évvel ezelőtt.Rám néz játék közben,de eleg ritkán.Viszont mostanában mindenhova jön utánam,régebben nem érdekelte ha elmegyek,vagy hazajövök.Most már érdekli.

Szerepjátékot nem játszik,néha mintha játékot látok,pl főz.

De inkàbb párosítani szeret,kirakózni,rajzolni.

Imádja a betűket,számokat.

2020. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Ezt az utolsot kb enis irhattam volna ugyanez nalunk

Mas gyerekekhez hogy viszonyul a te kicsid?

2020. máj. 5. 10:53
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát vagy nézi őket,vagy elvesz mindent.

Ti melyik megyében laktok?

2020. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!