Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki hagyta sírni éjszaka a...

Aki hagyta sírni éjszaka a babáját, annak bevált, leszokott a felkelésekről? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyi időbe telt mire a baba leszokott az éjszakai felébredésekről? Meddig sírt, mennyi ideig hagytátok? Bevált egyáltalán? köszönöm előre is!
2010. júl. 29. 10:25
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

köszi az utolsó két választ is. tehát még valakinek bevált, ez bíztató.

kedves utolsó, így akkor végképp nem értem miért írod, hogy a sógornődnek "nem vált be", hiszen még csak 6 hetes a pici és éhes éjjel! persze, hogy nem fogja átaludni az éjszakát.. a kérdés arra vonatkozik amikor egy gyereknek már rég aludnia kéne éjjel és mégsem teszi, nem éhség miatt kel fel állandóan.

Amúgy a baba sírása 6 hetesen teljesen normális dolog, ő így kommunikál, van aki erőteljesebben, és van aki nem bír olyan akarattal, és csak kicsit nyöszörög, akkor is ha épp 4 órája nem evett... nem úgy mint az enyém (és ezek szerint a sógornődé), aki az első gyomorkordulásra már hajószirénákat megszégyenítő módon riadózott már újszülött korában...:) ez nem szoktatás, hanem temperamentum kérdése szerintem

2010. júl. 30. 08:47
 22/22 Zsöff85 ***** válasza:
Részvétem kérdező az agyas válaszolóhoz... Én pl egyűtt aludtam a babámmal, megszoptattam ahogy elkezdett sírni, egy idő utan mégis üvöltve ébredt... De nem azért, mert addig nem kapott időben, hanem mert a fene se tudja... Megváltozott valami;
2015. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!