Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkeseredtél, amikor megtudtad...

Elkeseredtél, amikor megtudtad, hogy a 2. babád is olyan nemű lesz, mint az első?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiam és most nagyon kislányt várunk. Az orvos nem látta a nemét, de a védőnő azt mondta, hogy az uh képen, kisfiús a fejformája. 17 hetes vagyok.
2010. júl. 29. 11:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Off:


Kedves utolso kicsit irigykedhetem?? Ikrek is lanyok is :)

bar biztos nehez 4 gyerkoccel, de 4szer annyi az orom is :)

gratulalok!!!

2010. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Köszönöm!:)Egyébként annyira ideális a leosztás-két fiú kis korkülönbséggel,+ a két lány iker-,h tervezni sem lehetett volna jobban.:)
2010. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Egyébként nekünk az ultrahangos orvos a 4D-n már a fejformából megmondta,hogy fiú,az is lett,azt mondta ő elszokta belőle találni, neki van tapasztalata.Én is nagyon másik neműre vágyok....
2010. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Nem:)


Az első fiam a 20.terhességi héten elment:(

utána szültem egy fiúcskát. Kistesó szintén fiú lett.


Nem voltam elkeseredve egyáltalán, azon izgultam, hogy egészséges legyen!

Én lányként nagyon rossz dolgokat éltem meg, nem nagyon szerettem volna kislányt, nehogy ő is úgy járjon...


2 egynemű gyerek jobban eljátszik szerintem. Hasonló játékok érdeklik őket. Plusz, nem kell ruhatárat cserélni:)

2010. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Én bizony elkeseredtem, még most is kesergek, hogy talán soha nem lesz lányom. Szó se róla, imádom mindkét fiamat, de mindig is kislányt szerettem volna. Sajnos nem biztos, hogy vállalhatunk még egy gyermeket, pedig még próbálkoznánk.

Az biztos, hogy sokkal praktikusabb, ha a gyerekek egyneműek és az is biztos, hogy akárminek születik, szeretni fogjátok!

2010. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök, hogy ilyen megértőek vagytok, és hogy senki sem hurrogott le!

Sajnos a kisfiammal császároztak, mert nem fordult be, és sok-sok órányi vajúdás után se jött lejjebb. Így én biztos nem várhatom, hogy a 7. legyen lány. Úgy tudom max. 3 gyerekem lehet. Persze történhet csoda, és ez a baba természetes úton jön világra-remélem!!!

2010. júl. 29. 17:45
 27/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 1 kisfiam van.Nagyon fiut szerettunk volna,foleg Apa.Aztan az uh-n mondtak,hogy kislany.Apa kicsit elkeseredett de hamar megszokta a gondolatot.Majd a szulesnel kiderult,hogy megis fiu volt a pocakba.Apa akkor sirva koszonte meg a tronorokost.A most 1 eves fiam raadasul nagyon apas(imadjak egymast).

Meg nem varom a masodikat(most a korulmenyek nem igazan kedveznenek) de meg szeretnen 3 gyereket a fiunkon kivul.

Nekem teljesen mind1 mi lesz.Neha fiut szeretnek neha meg egy-egy uzletbe ha szep kislany ruhat latok mindig titokba lanyt szeretnek.Talan egy kicsit jobban huz a szivem a lanyhoz:)

Apa meg megint inkabb fiunak orulne.

A lenyeg tenyleg az egezseges!!!

Viszont kivanom neked,hogy az legyen amit szeretnel:)

Ugye megirod majd ha tudod mar a nemet?

1 eves kisfiu anyukaja

2010. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Igen, megírom kb. 1 hét múlva lesz meg az Afp eredményem, utána kell időpontot kérnem az uh-ra. Lehet, hogy 10 nap is lesz, de utána kiemelem a kérdést, és megírom, hogy mit várunk.

Nagyon szépen köszönöm a kedvességedet!

2010. júl. 30. 07:52
 29/30 A kérdező kommentje:
Fiú lett!
2013. júl. 20. 11:32
 30/30 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo vagyok.

Azota nalunk is lett kisteso aki szinten fiu lett :) Majdnem 10 honapos. Nagyon orulunk neki :)

Ti megalltok 2 gyerkocnel? Mi par ev mulva szeretnenk meg egy babat.

2013. júl. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!