Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkeseredtél, amikor megtudtad...

Elkeseredtél, amikor megtudtad, hogy a 2. babád is olyan nemű lesz, mint az első?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiam és most nagyon kislányt várunk. Az orvos nem látta a nemét, de a védőnő azt mondta, hogy az uh képen, kisfiús a fejformája. 17 hetes vagyok.
2010. júl. 29. 11:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%

hát, ez nem tűnik valami szakszerű megfogalmazásnak :)

Amúgy fogd fel úgy, mint egy meglepetés ajándékot, és próbálj annak örülni, amit kapsz :)

2010. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Nekem két lányom van,de nem keseredtem el,örülök hogy két hisztihercegnőm van :-)

neked meg két Bendegúzod :-)

Gratulálok hozzájuk!

36/N

2010. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Fejformából megmondani, hogy milyen nemű lesz? Áááááh, kizárt!!!
2010. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
off: nem kizárt megmondani a fejformáról, hogy kisfiú, nyilvánvalóan nem 100%, de az én fiam pl. annyira karakteres, fiús volt az UH képeken, hogy a kukiját nagyon keresni nem kellett:)
2010. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Még nem várok babát,de már szeretném nagyon,ha összejönne...egy kislányom már van,de nem bánnám ha megint az sikerülne...én úgy vagyok vele hogy mindegy h. mi csak egészséges legyen!!!De olyan még én sem hallottam hogy a fejformából megmondanák hogy fiú-e vagy lány!
2010. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Nem. Igazán mindegy, csak egészséges legyen. Második lányomat várom, örülök neki.

A védőnődnek gratulálok, hogy fejformából állapít meg ilyesmit, igazán jó szakember lehez.

Te pedig ne a nemére koncentrálj, hanem örülj az "új" egészséges kisbabádnak. Nem sokáig leszel csalódott, nagyon fogod szeretni őt is.

2010. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Az Afp eredményt várom, azzal kell mennem a genetikai uh-ra, ott már biztosabbat mondanak. Mindig két cserfes kislányról álmodtam...
2010. júl. 29. 11:44
 8/30 anonim ***** válasza:
Nekem kislányom van, de a 2-nak mindegy mi lesz. Egészséges legyen. HA fiú lesz, akkor az is lesz :D ha lány lesz, akkor meg jobban eljátszanak majd.
2010. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
A ngyobbik gyerekem fiú és már 8 éves.Amikor terhes lettem pont 1 éve és szeptemberben már biztos volt hogy babám lesz akkor egyből azt gondoltam de jó lenne ha egy kis csajszim is lenne.Na de aztán jött a hideg zuhany amikor az afp-ém nagyon nem lett jó.Nem csak alacsony értéket mutatott hanem edward szindrómát(remélem jól írtam)Na hát mondanom sem kell hogy teljesen össze voltam törve,és nem vagyok egy vallásos ember de a 4 hét alatt amíg megjött a magzatvízvizsgálat eredménye azon imátkoztam hogy teljesen mindegy hogy mi lesz csak egészséges legyen.Amikor megjött az eredmény és láttam hogy nincs betegsége és alatta egy sorral meg hogy fiú magzat,hát sírva fakadtam.A lényege az a dolognak hogy persze szerettem volna ha van egy fiam meg egy lányom is,de annak örülj amit a sors ad neked.De azért szorítok hogy teljesüljön a vágyad és szül most egy kislányt.
2010. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok. Szégyellem is magam rendesen az érzéseim miatt, ismerőseimtől nem is mertem volna ugyanezt megkérdezni. Persze, biztos, hogy imádni fogom, de olyan jó lenne ha kislány lenne.
2010. júl. 29. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!