Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Paulina névről?

Mit gondoltok a Paulina névről?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett és nem tudom elengedni ezt a nevet. Úgy érzem másképpen nem is tudnám hívni a kislányomat.

Rövid a vezetéknév, így mindenképpen hosszú nevet szeretnék.



2020. jún. 18. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem nem rossz, de számíts rá, hogy csúfolni fogják. Fiatalon tanítsd meg neki, hogy ne vegye ezt komolyan :)
2020. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem szèp nèv,

1. amùgy bàrmelyik nevet lehet csùfolni, ha valaki csùfolkodni akar.

2020. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
A Paula és Paulina jut eszembe róla. Nem adnám a gyerekemnek, te se büntesd szegényt ilyennel.
2020. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is még mindig a Paula és Paulina.

Meg túl kacifántos nekem, fura hangzása van.

Egyébként a társainak fogalma se lesz a sorozatról, csúfolni meg az Annát is lehet

2020. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Szintén a mexikói sorozatra asszociálok :D De nem annyira gáz, csak kicsit szokatlan :)
2020. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Szlovakoknal gyakori es nem ciki. De magyarkent szokatlan. De nekem tetszik :)
2020. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Paulát előbb adnám. Sokkal jobban bejött a karaktere a sorozatban. Nem volt álszent és élvezte az életet. Csinos volt, vidám. Ellenben Paulina mindig halálravált fejjel járkált, nyomasztó volt az egész nő tele negatívitással és önbizalomhiánnyal.
2020. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 nem néztem a sorozatot, számomra nem mérvadó a karakter.😂
2020. jún. 19. 10:01
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Gondoltam csak nosztalgiázom egyet :D
2020. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Azt a sorozatot csak a 26+os korosztaly ismeri. Az meg gondolom van annyira intelligens hogy nem fognak egy gyereket csufolni...


18 eves testverem azt sem tudja mi fan terem a paula es paulina sorozat. Hat meg a gyermeked korosztalya!


Ne vicceljetek mar. Mennyi Betti van - Betti a csunya lany, vagy Liza- Liza csak egy van... Vagy a vampiros Bella nev nagyon elterjedt, es megsem csufolodnak.


Igen, a 80as 90es evekben meg kicsufoltak a szemuveges es fogszabalyzos gyereket is ami mara mar majdhogynem divat es az apoltsag jelkepe.

Mai gyerekek nem a neven csufolodnak, hanem hamarabb azon, hogy kinek milyen cipoje, mobilja, kabatja van...


Semmi gond a Paulinaval.

2020. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!