Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fel lehet így nevelni 2...

Fel lehet így nevelni 2 gyermeket? Van, aki szintén így neveli őket?

Figyelt kérdés

A férjemet el fogom küldeni, mert elegem lett abból, hogy mindent mondani kell neki. Fáj, hogy azt látom, akkor foglalkozik a gyerekekkel, ha szólok, megkérem, ha már kiakadok, hogy ugyan vegye már fel a síró gyereket. Megcsinalja, de nem látom rajta, hogy magától szívből akarná is. Ma is úgy indult el, hogy fetrengett az ágyban, majd felkelt dolgozni, de a gyerekekkel nem foglalkozott, a kicsire rá se nézett. És ez rendszeres, talán a szabadnapjan, ha kérem, de amúgy a telefonját nyomja vagy a tvt nézi és fekszik az ágyban, hagyja édesanyámnak, hogy ő menjen ki a gyerekkel az udvarra...

A szülések előtt volt bejelentett munkahelyem, kapok gyedet is. Szerintetek apuka támogatása nélkül fel lehet nevelni őket? Segítségem lenne, édesanyám sokat segít így is a gyerekekkel és a nővéremet is meg tudom kérni bármikor. (Nem anyám nyakára szültem, én "tartom el", ami úgy néz ki, hogy dolgozik, de a fizetése nem elég alberletre, így velünk lakik). És mielőtt jönnének a kommentek: semmibe nem szól bele, amit kérek úgy teszi a gyerekekkel, a férjemmel jól kijon, ha veszekszem, az ő pártját fogja.


Abbol gondolom, hogy egyedül maradnék veluk, mert nem gondolom, hogy sokat keresné a gyerekeit. És jobb felkeszulni erre, minthogy várom, hogy majd keresi őket. Tehát apuka nélkül is, ti tisztességesen tudjátok nevelni a gyermekeiket? Kicsit emiatt aggódom, hogy meg tudjak nekik adni mindent, ami kell.


2020. jún. 24. 13:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

"Sajnos ja, gyerektartassal nem számolok, nem is kell, így én döntök a gyerekek dolgai felett. Ő nem kell beleszoljon. "


Mókás gondolat, de ez nem így működik. Beleszólhat majd, elvégre ő is szülő.


Az elküldöm is mókás kifejezés. Hacsak nem a te házasságotok előtti tulajdonod a lakás, nem küldöd el, max megkéred, hogy költözzön el, ha albérlet, ha meg közös lakás, akkor kifizeted a részét, ha el akarj a adni, ha meg nem, akkor majd de mész el

2020. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én biztos nem, haha, nem az övé :) de örülök, hogy ezt te már jobban tudod, mint én! És hidd el, tudom, nem keresné őket, ergó, igen, én döntök... A gyerek tartás azért nem kérem, mert sajnos a bejelentett munkaviszonya alapján igen vicc kategória lenne, ahogy egyik hozzá szóló írta. Így nyilván nem számolok vele, mert talán, talán egy cipőt, ha tudok venni a gyerekeknek belőle. (kissé túlzás, de tudjuk, az a pénz nem fedezi azt, hogy velem élnek, én ruhazom, etetem, veszem meg, ami kell nekik).



És igen, minek szültem neki, lehet rajta lovagolni, de a kérdés nem ez volt, hanem az, hogy más boldogul e ilyen szituban. De valamit kitalalok majd, hogy a bevétel több legyen.

2020. jún. 24. 19:36
 13/13 anonim ***** válasza:

12!


Holnp irtam, hogy tudom, hogy az ove? Az egomanias iromanyodra reagaltam, hogy te majd elküldöd.

Tok mindegy higy keresné e a gyerekeket vagy sem, ma Magyarorszagon a közös feluygelet az alap és igen, beleszólhat mindenbe és nem, nem te döntesz mindenről.

A minek szültél neki fel sem merült a válaszomban, szia.

2020. jún. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!