Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen embereket imádnak az...

Milyen embereket imádnak az 1-2 évesek azonnal?

Figyelt kérdés
Szerintetek a babák megérzik ki milyen ember? Mitől fugg hogy van akitől félnek másban meg első pillanattól megbíznak?
2020. júl. 1. 00:14
 1/7 anonim válasza:
13%
Igen. Csakori. Az én tesóm mindig tudta hogy az apám egy pszihopata részletek privi na mindegy és mindenkit apának hívott a boltban kivéve az apját
2020. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ki milyen ember? Miért, milyen? Attól, hogy valaki nem szereti a gyerekeket és nem áll oda gügyögni velük, még ezerszer jobb ember lehet, mint az, aki képmutatóan nyünyög, otthon meg a 4 fal között veri a családját.
2020. júl. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Egy kisbabának még annyi felfogó képessége van mint egy kiskutyának körülbelül

Vannak érzelmeik de még nem tudnak gondolkodni logikusan

2020. júl. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 khniki ***** válasza:
72%
A gyerekek megérzik, ki az, aki szeretettel fordul hozzájuk. Ezeket az embereket szeretik.
2020. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki szimpatikus nekik. Engem a lány gyerekek jobban csípnek én sem tudom miért amikor nem vagyok egy gügyögős cukiskodó nő.

De volt olyan is, hogy ismeretlen kisgyerek nagyon produkálta magát előttem az anyukája, meg mondta, hogy szereti a szemüveges embereket. Neki ennyi elég ahhoz, hogy valakivel haverkodjon.

Plusz vannak irracionális félelmeik is. Ismerős kislány aki korábban imádott zokogva menekült előlem. Anyuka kibogozta az esetet, a kislány azt hitte a rúzsomra, hogy vérzek. Letöröltem, megmutattuk neki mi az és ismét imádott.

2020. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam a szeparációs szorongása közben 1 éves kora körül kezdte kiválogatni ki szimpatikus és ki nem. A játszótéren mindig barátkozott még a nagyobb 10-12 éves fiúkhoz is ment volna focizni. A mamámék szomszédjától(aki állandóan piázik) mindig sírva fakadt, hiába beszélt neki. Most 2,5 éves a fiam, sajnos most a koronavírus után, hogy sokat nem mentünk emberek, gyerekek közé nehezebben barátkozik.
2020. júl. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokszor azt veszik le a babák, gyerekek, hogy ki neked szimpatikus. Tipikus, hogy ha anyósod nem az, akkor hiába jópofizol, a gyerek tuti üvölteni fog nála, mire máris megkaptad az önigazolást, hogy na ugye :)
2020. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!