Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fontos a babakocsis séta? 10...

Fontos a babakocsis séta? 10 hetes a kisfiam, mi nem járunk minden délelőtt 10-kor és/vagy délután 17 órakor sétálni. Ez gond?

Figyelt kérdés
Minden beszélgetős fórumon, témától független, látom a sétát a szövegkörnyezetben. Van egy nagy szuperül fedett előkertünk, így minden nap az udvaron vagyunk, reggeltől kora estig, még esőben is. 4x alszik napközben idekint a babakocsijában, néha kell csak tologatni. Egyébként heti 1-2 alkalommal hordozókendőben elmegyünk a dolgunkat intézni, meg 1-2 alkalommal rövid távra babakocsival is.

2020. júl. 2. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem fontos. A levegozes a fontos. Nyilvan egy ido utanc majd mikor mar ul, szeret majd nezelodni, nemcsak az otthoni kertet nezni. Amikor picik voltak inkabb magam miatt setaltunk akar 2-3 orat is babakocsival.
2020. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem kötelező, akkor menj ha kedved van. Nalunk nincs kert, mégse megyek minden nap, csak amikor van kedvem mondjuk heti 1-2 nap kimarad.


Nekem nagyon nyugodt babám van, aki bent is jól elvan, most fél éves. Szerintem ha nagyobb lesz és már igényli hogy szaladgáljon, játszóterezzen és nehéz lesz lekotni bent, akkor úgyis megyünk minden nap.

2020. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sem kötelező, csak néha úgy szimplán jól esik...😊
2020. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 🙂
2020. júl. 3. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!