Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyire alap a lányoknak a...

Ennyire alap a lányoknak a fülbevaló? Ti kilukasztottátok babátok fülét?

Figyelt kérdés

Nekem őszintén eszembe sem jutott, hogy kisbabám fülbevalót kapjon. Teljesen felesleges. Amikot nagyobb lesz, és szeretne akkor majd kaphat természetesen.

Szinte heti szinten képednek el az emberek azon, hogy 5 hónapos kislányomnak nincs fülbevalója... Ennyire alap?


2020. júl. 3. 13:51
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
41%
Nem azt mondtam, hogy nem tekintik embernek a lányt az ilyen szülők, hanem hogy ALAPÉRTELMEZETT embernek a fiút tekintik, ezért azon nem jelölik. Komolyan, ennyi szövegértéssel nevelsz gyereket? :/
2020. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
24%
Hidd el, hogy elég jó vagyok szövegértésben, de ez baromság.
2020. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

5 eves, nincs neki.

Majd ha szeretne lesz fulbevaloja.

2020. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapos a lányom, nincs kilyukasztva a füle, nem is lesz, míg nem kéri, soha senki nem kérdezte meg, hogy miért nem csináltattuk meg neki.
2020. júl. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt fülbevalóm, sajnos. Valószínű nem túl jó minőségű, mert sokszor kikapcsolódott és, arra ébredtem, hogy beleakadt a párnahuzatba, ahogy fordultam meg felsértette a fülem. Ez többször előforsult, volt hogy be is gyulladt utána, nagyon fájt. Amúgy se tetszett, nagyon sokszor sírtam, hogy nekem nem kell, de nem lehetett, "mert kislány vagyok"... Egy ilyen beakadós, begyulladós sztori után, én magam vettem ki és nem hagytam, hogy visszategyék, emlékszem mennyire megkönnyebbültem utána :)

Viszont azóta is mindkét fülemben a lyuknál kemény dudorokat érzek, amik néha megduzzadnak és fájnak.

Ezek után gondolhatja mindenki milyen véleménnyel vagyok a fülbevalókról.

Egyébként nekem másokon sem tetszik, ne értsetek félre, semmi bajom azzal ha valaki csináltat, akár a babájának is (bár ha utája, vegyétek ki!!!!) de soha nem néztem még senkire úgy, hogy " hú,de szép fülbevalója van", egyszerűen fel sem tűnik kinek van, annyira nem érdekel :D

2020. júl. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
69%
En nem akarom addig amig nagyobb nem lesz, prolinak tartom egy baban a fulbevalot.
2020. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
12%

4 hónapos kora körül lesz neki.

Emlékszem, hogy suliban akinek nem volt, irigykedett a többiekre. Pár éves korban meg túlzottan felfogja mi történik, és fél.

2020. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!