Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelőt meddig használn...

Légzésfigyelőt meddig használnád, ha egyértelműen zavarná a babát?

Figyelt kérdés
1 lapos Angelcare készülékünk van, a kislányunk 7,5 hónapos. Véletlenül a nyaralóban hagytam az érzékelőjét, így ezen a hèten itthon nélküle aludt. Nyugodtabban aludt, mint eddig bármikor. Lehet érez valami zúgást, amikor megy a figyelő? Azért használjuk tovább szerintetek? Sajnos legalább 4x felébred, amikor be van kapcsolva. A matrac nem tűnik huplisnak.

2020. júl. 11. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hós koráig használtam.
2020. júl. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapos a fiam, már elkezdte szétszerelni a kijelzőt (nekünk ágyra szerelhető van, Baby Control), úgyhogy lejjebb tettem a földre, de így meg amikor a földön mászkál, a zsinórokat kezdi rángatni :D


Gondolkodtam rajta, hogy elrakjam már, mert egyszer sem volt éles riasztás, de még nem merem. A terv az, hogy egy éves koráig használom, de szerintem akkor sem merem majd eltenni :( Pedig szívesen szabadulnék tőle.

2020. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2, ugyanígy volt nekünk, folyton piszkálta, viszont kitartottunk. Lassan 1,5, akkor fogom kivenni alóla. Tesónál is így volt. Ő nem piszkálta annyit, viszont ugrált az ágyban.
2020. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Derjaderja ***** válasza:
44%

Én 1 hónapos koráig használtam, mert aztán mellém került az ágyba.

Amúgy 2-4 hónap között van a kritikus időszak.

2020. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most 1 éves a lányom. Még mindig használjuk, sose zavarta.😊
2020. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 khniki ***** válasza:
40%
Sosem használtunk legzésfigyelőt...
2020. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehet hogy azért alszik jobban, mert újra a megszokott helyén van?


Egyéni döntés kérdése, de mi egy éves korig tuti használni fogjuk..

2020. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Mi csak 3 hónapos koráig használtuk, akkor már mindig lekeveredett róla és elég lett a téves jelzésekből.
2020. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem, mert előtte a megszokott helyen se aludt jól.
2020. júl. 12. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!