Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszótéri anyukák, szerintete...

Játszótéri anyukák, szerintetek ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
Igyekszem röviden összefoglalni. Nemrég költöztünk ide és megismertem három másik anyukát akik már régebb óta jóban vannak (A,B,C). Az ő gyerekeik mind idősebbek az én fiamnál pár hónappal, ami így egy éves kor körül sokat számít, például az enyém az egyetlen aki még nem jár. A lényeg tömören, hogy ha egyiküknek írok,hogy ráér e, akkor mindig mondják hogy persze gyere át, B és C is jön, vagy persze találkozhatunk, A is akart valamit csinálni ...de maguktól soha nem jutna eszükbe engem is meghívni. Én mikor megismertem őket, áthivtam mindegyiküket együtt, sütit sütöttem stb, tehát tettem egy lépést irányukba. Utána is mindegyiknek írtam egyesével, hogy van-e kedvük valamit együtt csinálni, de általában ez lett belőle, hogy ja persze amúgy is találkoznak jöhetünk mi is a babámmal. Nekem ez a három négy alkalom, ami volt, elég volt ahhoz, hogy sértőnek érzem és már nincs kedvem utánuk teperni, pedig ha együtt voltunk tényleg nagyon kedvesek voltak...ez az elmúlt két hónapban történt szóval nem akaszkkdtam rájuk. szerintetek ennek mi az oka? Ha annyira nem bírnának mondhatnám azt is, hogy nem érnek rá, vagy hogy nincs kedvük, de miért van az, hogy mindig nekem kell kezdeményezni? Ti mit csinálnátok? Megmondjam nekik, hogy rosszul esik, vagy hagyjam őket a francba? El vagyok szomorodva, úgy örültem, hogy végre volt pár ismerős a környéken.
2020. júl. 23. 15:22
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ csajok! Nem azt vártam, hogy hívjanak a közös programjaikra, hanem hogy egyáltalán eszébe jusson az egyiküknek esetleg visszahívni ha én már vendégül láttam őket otthon, vagy esetleg miután néha én kérdeztem, hogy van e kedvük valamit csinálni

Én nem akarok állandóan velük bandázni, nem országos barátnőt kerestem hanem néha egy egy sétát vagy kávét. A háromból eggyel kb kéthetente csinálunk valamit közösen és tőle is jön a hívás, a másik kettő akik nem kezdeményeznek. De persze nem kedvelhet mindenki, tudom.

Nem Kisbér ;)

2020. júl. 23. 21:34
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek barátaid?
2020. júl. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, azóta bevettek maguk közé pár hétre rá. Később mesélte az egyikük, hogy azért nem hamarabb, mert már korábban volt egy másik anyuka is a WhatsApp csoportjukban, de mikor kezdődött a korona, akkor az az anyuka teljesen elzárkózott és azóta is kerüli a személyes találkozókat, és nem tudták én hogy állok ehhez a kérdéshez.Nem akartak bevenni a WhatsApp csoportba, ahol találkozókat beszélnek meg, ha én máshogy állok hozzá és megint csak a stressz lesz
2020. szept. 13. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!