Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyni kell sírni a babát?...

Hagyni kell sírni a babát? Vagy ez ilyenkor hogy van?

Figyelt kérdés

Egy fb csoportba írta egy anyuka, hogy a 4-5 hónapos gyereket már simán alváshoz lehet szoktatni azzal, ha hagyjuk sírni a gyereket, ha felkel éjszaka.

Mi baj történhet, ha egy anyuka hagyja sírni a babáját és nem kel fel hozzá?


Nincs gyerekem, a kérdés elméleti.


2020. júl. 30. 23:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%
Tudod ki hagyná bőgni órákat! Nem fogja abbahagyni! Én nem tudok úgy nyugton ellenni otthon, hogy bömböl a babám. Ha egy bunkó vagyok, akkor már csak azért se, mert idegesítő, ha meg szeretem, és jó szülő vagyok, akkor azért nem.
2020. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha te sírsz, mit szeretnél mit csináljanak veled? Átöleve megvigasztalást vagy hogy carjanak a fejedre?
2020. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem lévők is írták, a baba csak akkor sír ha valami gondja van. Egy kis baba sosem sír ha minden rendben van. Ezt sose értetem amúgy, egy baba nem tud manipulálni! Meg lehet őket tanítani arra hogy elaludjanak, idővel és rengeteg türelemmel. (És én is éreztem úgy hogy kihullik a hajam mire a lányom végre elkezdett normálisan aludni) Most lett egy éves a lányom és már másfél hónapja átalussza az éjszakát, és sosem hagytam sírni.
2020. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!