Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha a gyerekemmel...

Mit tegyek, ha a gyerekemmel nem tudok sehova elmenni, mert sír?

Figyelt kérdés
Nem tudok nem foglalkozni azzal, hogy kapom a rossz pillantásokat, hogy sír a gyerekem. A postán, a sparba, mindenhol. Nem lehet vele elmenni sehova.
2020. aug. 7. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Mennyi idős a gyerek? Miért sír? Biztos, hogy van oka a sírásának. Semmi se szokott ok nélkül sírni.
2020. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Enyém nem sírt csak ha valami baja volt. Attól függ mennyi idős. Ha már ül, és nézelődik, akkor általában csodálkozo szemekkel nézik a színes látványt.
2020. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Csatos hordozó, mai tai, kendő. Nekem azokban sose sír 🤷
2020. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Én fél éves koráig nem tudtam vele elmenni sehova. Mindenhol rákezdett. Utána minden megváltozott. Jófej lett. Most 9 hónapos szinte sosem sír. Igen a hordozó sokat segített nekünk is.
2020. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Enyém is sír hisztizik sokszor és néznek az emberek de ki a f***t érdekel csak nézzenek. Van aki mosolyog( van gyereke és együtt érez 🤣) van aki meg olyan csúnyán lenézően néz hogy jaj nézdmár egy sírós gyerek úristen én olyankor vissza nézek rá ugyan olyan lenézően mint ő rám és leszarom a továbbiakban megpróbálom a gyermekem megnyugtatni. :) próbálj meg nem foglalkozni azzal hogy mások mit gondolnak hogy néznek hanem csak a gyerekre koncentrálj és ha sír hát istenem vigasztald meg akinek meg nem tetszik/ zavarja mennyen el onnan és ennyi :)
2020. aug. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En is a csatos hordozot tudom ajsnlani.
2020. aug. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De mennyi idős? Miben viszed magaddal? Sima séta közben nem sír?
2020. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!