Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fogom beleorulni hogy a...

Nem fogom beleorulni hogy a gyerekemmel leszek a nap 24 órájában?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti hogy vagytok vele de rettegek a szules utáni időkről mikor otthon leszek egész nap a gyerekemmel.

Persze ott lesz a párom , de én a családommal nem vagyok jóban, barátaim nincsenek rokon semmi.

Szóval azon kívül hogy mondjuk a boltba elmegyek semmi nem fog történni.

Kicsit félek.


2017. márc. 15. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Erett, egeszseges no nem orul bele az anyasagba.
2017. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Dehogynem fog tortenni:) eloszor otthon orulni fogsz, hogy pihenhetsz egy picit a babaval, aztan eljarhattok setalni, babauszasra, babamasszazs stb. Aztan ha mar 1 eves korul lesz, es tud jarni, akkor jatszoter, jatszohaz, baba klubok stb stb :) nem fogsz unatkozni, ha csinalsz programokat. Mellesleg ezeken a programokon ismerkedhetsz sok anyukaval, ugyhogy nem fogsz unatkozni.
2017. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Ha bele akarsz őrülni,akkor bele is fogsz! Egyébként meg,nem kell otthon ülni,ha nem akarsz. Eljárhatsz gyerekkel is ide-oda.én vittem őket tornára,mikor már jártak,elvoltak mellettem egy matracon.

És csak megsúgom,hogy a világ legjobb pár éve( vagy amennyit tervezel otthon lenni)vár rád, és a világ legjobb dolga a gyerekeddel ebéd után együtt aludni,mert megteheted. De ha te csak a szr részét akarod látni,hajrá!

2017. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Lakhely és pénz kérdése. Na meg persze akaraté, hogy ne legyen sivár az életed. Sok program van, ringatóra pl. akármikortól lehet vinni a babákat. Csak, ha az ember a világ végén lakik és nincs kocsi a feneke alatt, meg pénze, hogy tankoljon hogy mondjuk bejárjon a városba ilyenekre, az gáz. Vagy ha jó helyen lakik, csak épp semmi pénze nincs semmire. Na az is gáz. De ha van rá, és akarat is van benned, akkor sok ember tök aktív lesz, aki előtte csak punnyadt, mert ha másért nem a gyerekért kimozdul és viszi, amire csak lehet.
2017. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

En tudom hogy nagyon jó lesz!!

Csak kicsit elszomorít hogy most sincsenek barátaim és akkor se lesznek nem lesz ki atjojjon beszélgetni stb.

Elég zárkozott vagyok.

2017. márc. 15. 21:37
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
4-es vagyok, na és persze ezeken a programokon ismerkedni is lehet más anyukákkal.
2017. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Eleinte nem is fog erdekelni h mi van " odakint" a babad fog erdekelni.:) kesobb mentek setalni. Jatszotérre és ,HA nyitott vagy tudsz beszélgetni kismamákkal, anyukákkal stb. De amugy miert vallaltatok gyereket h ennyire tartasz ettol? Hidd el lesznek anyuka baratnőid csak legyél nyitott :)
2017. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem bántásképpen, de családoddal most sem vagy jóban, barátaid, rokonaid most sincsenek. Akkor annyi változás lesz az életedben, hogy munka helyett a babáddal leszel. Ez szerintem pozitív változás. Legalábbis én akármennyire is szeretem a munkámat és hamar vissza is mentem dolgozni, akkor is jobb volt a fiammal otthon lenni mint dolgozni. Ha így tekintesz rá, akkor ez nem egy átvészelendő időszak. Egyébként pont itt a lehetőség, hogy barátokat szerezz, hogy ne legyen sivár az életed.
2017. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Bírom a rejtett bunkózást #1 és #3-tól.

Ha zárkózott vagy, nem muszáj erőltetni a társas életet. Persze nem kell teljesen hanyagolni, de magadra erőltetni sem lehet. Remélhetőleg a párod is kiveszi a részét a nevelésből, és nem leszel összezárva 0-24 a kisbabáddal, mert az nem egészséges, bármit is mondanak az ősanyák. Kell lazítani is, feltöltődni. Ha megengedhetitek magatoknak, néha bizony bébiszittert kell fogadni, hogy kettesben/egyedül is kikapcsolódhassatok. Sok sikert a jövőben.

2017. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
A gyereknevelés nem egyemberes munka, egész nap csaka gyerekkel lenni agyon megterhelő lehet egy idő után. Kis túlzással nem az a fura, ha beleőrülsz, hanem az,ha nem.
2017. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!