Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg "nem törődök a gyereke...

Tényleg "nem törődök a gyerekemmel"?

Figyelt kérdés
A Rossmannban voltam vásárolni, az egyik sorba nem fért be a babakocsi, így a szélén hagytam, míg bementem fogkefét választani. A gyerek tőlem kb 2 méterre volt a babakocsiban. Mire visszafordultam, azt látom, hogy egy idős néni ringatja a babakocsit, és mondja, hogy neki kell vigyáznia a gyerekre, mert az anyja nem törődik vele. Kicsit felhúztam magam, mondtam, hogy csak fogkefét vettem és nem fér be a babakocsi a sorba, aztán otthagytam. Nem érzem úgy, hogy ez nem törődés lenne a gyerekkel, nem a bolt előtt hagytam és nem sírt, még csak nem is nyöszörgött. Csendben nézelődött.
2016. júl. 8. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ne foglalkozz vele, nem tettél semmi rosszat. Valószínű a szegény nénivel nem törődik senki, ezért a te gyerekeden éli ki az unokahiányt.
2016. júl. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha egy keskenyebb sorban magad mellé állítottad volna a babakocsit, és az idős hölgy nem fér el, akkor pedig azt mondta volna, hogy nem törődsz a többi emberrel. :)

Szóval nyugi, ne vedd magadra az ilyen beszólásokat!

Az is lehet, hogy az idős nő csak baromi egyedül van, imádja a kicsiket, ezért muszáj volt valami üngyömbüngyölögnie vele – bár ha értene hozzájuk, nem ringatna egy csöndben nézelődő gyereket.

2016. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

A hiba nem a te készülékedben van, nem magára hagytad, csak vettél egy fogkefét, ami gondolom nem 2 órás folyamat volt. A néni végre valahol fontoskodhatott, mert valószínűleg máshol nem tud.

Én eleve azon rágtam volna be, h minek nyúl akár a kocsihoz is egy vadidegen...

2016. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Magyarázkodnod sem kellett volna,csak felszólítani,hogy hagyja békén a gyereket és ne nyúlkáljon a kocsihoz.
2016. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hagytam el a babakocsit magam mellől.Nyílván nem volt igaza a néninek de ő arra gondolt,hogy jé itt egy baba és hol van anyuka.Egy csomó ilyen lesz még ,hogy idegen emberek csak úgy beleavatkoznak a dolgokba.Pl majd ha hiszizni látják ,mindenki néz és azt gondolják jaj biztos anya egy mumus.Nem egyszerű nekem most 5 éves de az első 4 évben volt egy két érdekesség.
2016. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem nalad van a gond, en a multkor ️a nagyobbal fagyit választottam, 1m -re a babakocsi tolunk es gy idős házaspár kerdezgeti, hogy ugyan hol lehet az anyja. Meg a vendégek is megmosolyogták oket.


Aztan megkértem hagyjak beken a kocsinkat...

2016. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Az idős nénik ilyenek.nekem is beszltak már. Hogy ragcsalta a takaroját a baba es szerinte lenyelheti a bojhokat.csak ugye az babatakaro volt es nem bolyhos hanem frotir es vaszon es nem lenyelhető max ha direkt olloval levagdosom es beadom...magyarázkodi felesleges mert total süketek az tetszik nekik, hogy felbosszanthatnak.


Szerencsere jott a szepatacio a kövi néni már nagy üvöltest kapott a gyerektől amikor gugyogni akart vele :D

2016. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem az a megfelelő szó, hogy nem tördsz vele, hanem hogy nem vigyáztál rá. Gondolom erre célzott a néni. Soha nem tévesztettem szem elől a csecsemőkorú gyerekemet. Nem fordítottam volna neki hátat, ha már el kellett tőle távolodni 2 méterre.
2016. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Èn biztos őt b***tam volna le amiért egyàltalàn hozzàért az én tulajdonomhoz! Plàne ha s gyerekem is benne volt!
2016. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Múltkor volt egy szitu:


Buszmegálló, anyuka, többi felszálló.

Szóval az anyuka a járdán hagyta a babakocsit a kisgyerekkel, amíg fellépett a buszra és felmutatta a bérletet.

Addig egy vadidegen faszi fogta a babakocsit, hátratolta és feltette a buszra. Ezután az anyuka is felszállt, meg a többi ember is. Ekkor hallom, egy vénasszony elkezd sipákolni, hogy bezzeg csak az öregek segítőkészek, a fiatalok nem segítenek a kismamának.


Nem szóltam be neki, de szívesen mondtam volna, hogy én is nemsokára szülök, és bizony letörtem volna annak a kezét, aki eltolja mellőlem a babámat, és a megkérdezésem nélkül felteszi a buszra. Ha kérem, hogy segítsen valaki, az más. De ez...

2016. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!