Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok írni arab babaneveket...

Tudnátok írni arab babaneveket amik Magyarországon anyakönyveztethetőek?

Figyelt kérdés
A párom török származású (mielőtt letámadna bárki, nem, nem a török sorozatok miatt akarok a babának ilyen nevet adni, nem nézek ilyeneket :D) ezért szeretnénk a kicsinek valami ilyen eredetű nevet választani, azonban még nem találtuk meg az igazit :) Ha tudnátok segíteni nagyon megköszönném!

2020. aug. 13. 18:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
96%
20-as ebben semmi trollkodás nincs. Teljesen hihető.
2020. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Mindenki aki tudott normális választ írni annak nagyon nagyon köszönöm❤️

És már nem azért de ha esetleg “troll” lennék akkor mi van? (De nekem nincs időm arra, hogy ilyen ostoba sztorikat találjak ki az életemről vadidegeneknek). Ez egy oldal ahol kérdéseket lehet feltenni ha nem tudsz válaszolni rá ne válaszolj, mert ez az oldal nem arra van, hogy a feszültséged más embereken vezesd le, se nem hogy a magánéletében turkálj, te nekem egy senki vagy, ahogy én is neked, miért érdekel annyira a férjem származása? Ha ez annyira “fura” (pedig direkt a kedvedért kifejtettem) szerinted akkor nem lehetsz egy túl jó képességű ember :)

2020. aug. 14. 10:47
 23/27 anonim ***** válasza:
17%
Az egyetlenen értelmes válasz, hogy mivel a párod külföldi, bármilyen nevet adhattok neki, az sem fontos, hogy anyakönyvvezető legyen.
2020. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
95%

Nekem lány nevekből ezek tetszenek:)

- Nasva

- Amani

- Maha

- Alhán

fiút sajnos nem tudok.

2020. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
behindthename.com -on össze van gyűjtve pl sok külföldi név.
2020. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Civan
2020. dec. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Abdulhamid, Ghazi Osman, Ertugrul
2020. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!