Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóban el lehet...

Babalátogatóban el lehet kérni a babát dajkálni kicsit vagy nem illik? Várjam meg amíg az anya felajánlja? Mikor szokták megengedni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 23. 08:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez emberfüggő.


A sógornőmtől vagy közeli barátnőtől elkértem, de távolabbi rokontól/ismerőstől nem kérném első alkalommal, lehet másodszorra sem

2020. aug. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Első vagyok, hozzáteszem, szerintem semmi baja nem lesz a babának, ha megfogja valami rajtunk kívül.
2020. aug. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Én meg szoktam kérdezni megdajkálhatom-e egy kicsit, vagy majd inkább ha nagyobb lesz. Így nekik se kellemetlen az a válasz hogy még ne, nőjön egy kicsit előbb, hiszen én ajánlottam.
2020. aug. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Anyuka függő. Meg kell kérdezni! Ha csak simán elveszed az tolakodó ( főleg a járvány miatt), ha meg se kérdezed az meg olyan mintha nem akarnád megfogni.
2020. aug. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
Eszembe se jutott elkérni a babát...
2020. aug. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
El lehet:)
2020. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Derjaderja ***** válasza:
87%

Hát nekem eszembe sem jutott volna, hogy valaki meg akar fogni egy babát, viszont ha valaki felajánlotta, anbak nagyon örültem, úgy vettem, mintha mondjuk bepakolta volna helyettem a mosogatógèpet: segitsegnek.

Szerintem akinek ott van 24 órában a "nyakán" egy gyerek, az hálas minden percért, amikor leszedik róla és pl elmehet zuhanyozni (mondjuk vendéglátóként nekem nem lett volna pofám ilyet kérni, pedig mivel a párom 24 órázott kezdetektől a munkahelyén és ugye sebem meg varrata voltak, a gyerek meg letehetetlen volt, nagyon megkönnyebbültem volna).

Másrészt nem értem, mi baja lehetne ettől a gyereknek, ha sír, úgyis visszaadod.

2020. aug. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Nyugodtan kérdezd meg az anyukát. Max visszautasít. Nálunk nem volt ebből probléma, ha vki meg akarta fogni, szívesen odaadtam.
2020. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Csatlakozom a többiekhez. Két hetes a babánk, simán odaadom vendégeknek. Rögtön csinálok is valami hasznosat, mert napi 18-20 órát lóg rajtunk...
2020. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
16%

*Két hetes a babánk, mert napi 18-20 órát lóg rajtunk


Hogy lehet egy ekkora piciről így nyilatkozni. Megbotránkoztató és fel nem fogható.

2020. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!