Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arrol, hogy egy...

Mit gondoltok arrol, hogy egy anyuka tobb idot tolt a kutyaval, mint az ujszulott babaval?

Figyelt kérdés

A testveremrol van szo, napi 3-4 orat setaltatja a kutyat, amit eddig max 2 orara vittunk le. Olyan mint ha menekulne a kisbabajatol. Ilyenkor mindig. Ferje vagy en es anyu vigyaz a babara. De minden aldott nap lelep delutan 2 orakra, es reggel/este is o viszi le a kutyat orakra.. pedig eddig nem is erdekelte..

Emellett termeszetesen hati legalabb 3x lemegy a boltba de akkor is ha semmire nincs szuksegunk.


Ha en viszem le reggel az ebet, akkor kepes meg utana levinni megegyszer. Nem ertem miert kell Allandoan masokra hagynia a gyereket.


Meg is mit tudok tenni?



2020. aug. 24. 13:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Pont így.
2020. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
4%

#20


A gyerekednek jobb lett volna ha elmész... Ha legközelebb gond lesz, azt mondod neki bocs, de anyának össze kell szednie magát? Nem, nem vagy jó anya. Szánalmas vagy

2020. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
De ha ezt igy, ilyen nyersen a fejehez vagom, nem fogom elerni, hogy holnaptol ne ez legyen, es meg a lekebe is jobban beletiprok.
2020. aug. 24. 14:49
 24/33 anonim ***** válasza:
92%
:OOOOOOOO Te most épp azt írtad egy fórumon egy másik embernek, hogy jobb lett volna, ha meghal és a gyereke anya nélkül marad? Erre nincs mit reagálnom, mert ilyen szavak nincsenek a szótáramban. Ez nem emberi viselkedés, valami sokkal gázabb annál. Hogy mi bajod van nem tudom, de olvasd el mégegyszer és mélységesen szégyelld el magad! :(
2020. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem tudom. Engem anyu mindig küldene el kikapcsolódni, ha épp ráér vigyázni a 8 hónapos ikreimre. Na meg 3 hónapos korukig jóformán aludtak, max fél órát voltak ébren. Ilyenkor a babysitterkedés nem egy wasistdas.
2020. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Na! Ne veszekedjetek mar egymassal, nekem segitsetek!
2020. aug. 24. 14:51
 27/33 anonim ***** válasza:
95%

Mit segítsen neked egy olyan "ember", aki mások halálát kívánja?

Szerinted értelmes tanácsot fog neked adni?

2020. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
70%

Kislány majd ha neked is lesz és olyan szar lelki állapotban leszel, te is örülni fogsz ha hiszti nélkül segít valaki. Miért olyan nagy teher neked az a 2 óra? Egy újszülöttel még nem sok dolog van.

Én is tudatosan terveztem és örültem neki. Sajnos a szülés nem volt egyszerű és a gyerekágyi időszak egyenesen borzalmas volt. Császár után szinte nulla segítséggel (a férjem reggeltől majdnem estig dolgozik), a szoptatással való küzdelemmel..... stb. A két kezem összetettem volna ha valaki azt mondja, hogy menjek levegőzzek egyet.

2020. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Igen is teher az amit nem en vallalok. Es ha egyszer gyerekem lesz 1000x megfontolom, hogy minden ellenere, legyen az depresszio, vagy fajdalom, magany, akarmi, fel tudom-e egyedul, masok allando kihasznalasa nelkul nevelni. Es ha a valasz igen, na majd akkor szetteszem a labam.
2020. aug. 24. 16:25
 30/33 anonim ***** válasza:
90%
😂😂😂😂 Jajj annyira okosak tudnak lenni az emberek míg nem éltek át valamit hogy nagyon. Majd ha fene vagányan, depressziósan, egyedül megölöd magad esetleg a gyereked is az milyen fasza lesz. Mert tudod pont az ilyen vagány nők szokták ezt csinálni ahelyett hogy segítséget kérnek. Mert nehogy kihasználjanak valakit
2020. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!