Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Melchior...

Mit gondoltok a Melchior (fiú) és a Yara (lány) nevekről? Ti gyermekeitek milyen neveket kaptak?

Figyelt kérdés
Ikreket várunk egy fiút és egy lányt. Olyan neveket szeretnénk választani, amik kevésbé gyakoriak és egyediek. Nem szeretnénk, hogy az óvodaban/iskolában ők legyenek a 4.Hanna vagy Dominik. Valamint, ha esetleg felnőtt korukban külföldre szeretnének költözni, akkor ott se hangozzon teljesen idegenül a nevük, könnyen ki lehessen ejteni.

2020. aug. 24. 18:44
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kiszúrás hogy hosszú a neve hanem az hogy így hívják
2020. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
72%

Nézd, felőlem nyugodtan adjátok a Melchiort, nem az én gyerekemről van szó, abszolút nem érdekel, hogy ki mit fog gondolni a gyerekedről meg a nevéről. A Yara viszont nem adható, ahelyett kezdjetek el nézelődni.

Ezt a Melchiort egyébként hogy ejtik? Melcsior? Melkior? Ahogy írjuk?

2020. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
100%

42-es, Melkhior kb.

A Yara meg Jara formában adható. Dzsesszika szint.

2020. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
Korábbi kommentemben megválaszoltam a kiejtését. A Yara valóban nem adható, a Jara formát is leírtam, hogy miért nem tartjuk elfogadhatónak, így más név után nézünk. Dzsesszikával, Rikárdóval stb. egy lapon nem lehet említeni szerintem, egy gyönyörű arab eredetű név. Egyelőre a Narin a második favorit a Yara után.
2020. aug. 25. 11:07
 45/56 A kérdező kommentje:
Illetve a Zara név is tetszene, ha nem lenne ilyen nevű ruhabolt, de emiatt ez kiesett.
2020. aug. 25. 11:09
 46/56 anonim ***** válasza:
49%

Max szerinted nem lehet egy lapon említeni.

A Dzsesszika mellesleg héber eredetű, azt jelenti, hogy “Isten rátekint”, szóval ennyi erővel pont ugyanolyan értékű, mint a te arabod.

A Rikárdó meg a germán Richárd spanyol alakja, ami hatalmast, erőst, uralkodót jelent.

Ennyit erről, hogy a tiéd jobb lenne meg nem egy lapon említhető.

2020. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos etnikumra jellemző, hogy ezeket a neveket adják a gyerekeiknek. Hány Jarát hallottál köztük?
2020. aug. 25. 13:03
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek kettőt.
2020. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%
Én Jarmilát hallottam ami hasonló, az egyik exem anyukáját hívták így, ez is szép név.
2020. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%
A Trónok harca világában még elmennének, de itt...
2020. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!