Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Melchior...

Mit gondoltok a Melchior (fiú) és a Yara (lány) nevekről? Ti gyermekeitek milyen neveket kaptak?

Figyelt kérdés
Ikreket várunk egy fiút és egy lányt. Olyan neveket szeretnénk választani, amik kevésbé gyakoriak és egyediek. Nem szeretnénk, hogy az óvodaban/iskolában ők legyenek a 4.Hanna vagy Dominik. Valamint, ha esetleg felnőtt korukban külföldre szeretnének költözni, akkor ott se hangozzon teljesen idegenül a nevük, könnyen ki lehessen ejteni.

2020. aug. 24. 18:44
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha már Narin, szerintem a Nadin is szép, bár én nem adnám a saját gyerekemnek. Ismerek valakit, akit így hívnak, mindig meglepődnek a nevén, de a legtöbb embernek tetszik.
2020. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
82%

Marhára nem számít, hogy jaj cigányok adják és akkor a tiéd már jobb is lesz.

Akhilleszt is csak egy vagy két romát Ismerek/ismertem, ettől még nem lesz normálisabb.

De továbbra is fenntartom, először magad nevezd el Jarának, a párod meg lehet Melchior. Na majd utána lehet a gyerekkel kibszni, hogy magatokkal megtettétek.

A Tícia fényévekre van a te ötleteidtől amúgy.

2020. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, kért volt ebbe a lapos, alacsony-tudatú, hörgő lepcses-szájú társaságba bedobni a névválasztást.

Nevezzétek úgy, ahogy nektek tetszik!

2020. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszak.

De amúgy a Járát nem feltétlenül adnám, mert jár a; tehát olyan, mintha a járból jönne, mint pl járat pl egy vakondkának, de nem pont erre gondolok; de szal pl vannak ilyen járások, hogy járásokra oszlik az ország, de meg a vakondnak is van ilyen ürege, meg az ürgének;

Ozt még a Melhior az egyébként nagyon tetszik igazából, de inkább szerintem Mo-n mindenképpen a Menyhértet adnám, az is cool

2020. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%
A Yara nem adható, és nekem pl nem is nagyon tetszik. Személy szerint a Melchiorért sem vagyok oda, de nekem is nagyon tetszenek a különleges nevek. Szóvalbha nektek ez tetszik, akkor legyen az a neve. :)
2020. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a különleges neveket egyébként. De ezek Magyarországon..nem téged fognak csúfolni a gyerekek majd. 😕

Miért nem adtok különleges nevet 2.névnek? Vagy kevésbé khmm hivalkodót? Szerintem pl az Emili ( itthon csak i-vel lehet adni) nagyon szép. Nekünk a kislányunk 2. neve pl Auróra. 😊

2020. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!