Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vonaton babával egyedül hogy...

Vonaton babával egyedül hogy pisiltek?

Figyelt kérdés

Most ülök a vonaton, és igazán el kell mennem pisilni. 5 hónapos babám babakocsiban van. Egy fülkében vagyunk, egyedül, kalauz nem tudom hol van. Hogy tudnék elmenni pisilni? Hagyjam itt a babát egyedül?

Indulás előtt voltam mosdóban, de hát 1.5 óra ide az út, a vonatút meg több, mint 2 óra és nekem folyton pisilnem kell.


2020. szept. 2. 13:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
64%
Előbb pisilném össze magam, mint hogy egyedül hagyjam, legalább kérj meg egy szimpatikus embert, hogy vigyázzon rá.
2020. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%
Beviszed magaddal
2020. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
35%

Vedd ki a kocsiból, addig fodg a kezedben.

Odatolod a babakocsit (beállítod az útba) és nyitva hagyod az ajtót.

Vagy megkérsz valakit h maradjon ott vele még kisualadsz a mosdóba

2020. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
2, mikor ültél utoljára vonaton? Átlag vonaton egy felnőtt is alig fér be.
2020. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
34%
Én is inkább bepisilek, minthogy egyedül hagyjam a gyerekem. Semmiképp ne hagyd egyedül! Nézzél ki a fülkéből, nem látod-e a kalauzt valahol, vagy fogd és vidd ki magaddal. Ha van esetleg nálad plusz pléd, akkor le terítheted, és arra lerakni.
2020. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
A babakocsi nem fér be sajnos. Gyereket fogva pisiljek mozgó vonaton? Talán az a legjobb..
2020. szept. 2. 13:27
 7/30 anonim ***** válasza:
41%
A kalauzok amúgy föl-le sétálnak, vagy beülnek ők is egy kabinba.
2020. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
22%
Behugyozok
2020. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
32%
Bepisilek inkább százszor, minthogy egy vonaton akár csak egy percre is magára hagyjam a babámat. Nem vagyok ősasszony, nincs rám ragasztva a gyerek 0-24 de egy vonat lehet egyrészt balesetveszélyes egy vészfékezésnél stb, másrészt ki tudja ki utazik rajta; egy babát elrabolni 10 másodperc. Mellesleg nem tudom ki hogy van vele de én akár fél napot is kibírok pisilés nélkül, nyilván nem ebben a helyzetben kell meginni 2 üveg ásványvizet.
2020. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
27%
És ha beragadsz a wc-be akkor mihez kezdesz? Mi lesz a gyerekkel amíg téged onnan kiszednek? Velem fordult már elő ilyen vonaton csak azért kérdezem.
2020. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!