Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akiknek fogzik a...

Anyukák akiknek fogzik a babájuk, nálatok hogy zajlik? Mi ott tartunk, hogy én kész idegroncs vagyok, kedd óta alig eszik vmit nagyon minimálisat, inni iszik vizet amit ízesítek egy minimális baba gyümölcslével

Figyelt kérdés

Tápszert csak álmában hajlandó inni, tejpép sem kell neki max ilyen 50-60ml. Vissza fog térni szerintetek az étvágya mert lassan meg bolondulok


Egy 5hós étvágytalan kislány kétségbe esett Anyukája


2020. szept. 6. 20:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az evés miatt nem aggódnék, ha nem sír, mert éhes. Amikor nagyon szenvedett a fiam, és éjjel nem aludt, nurofent adtam neki. Fél óra múlva mint akit kiütöttek. Nem kellett gyakran alkalmaznom, de inkább mint, hogy szenvedjen. Nekünk is borzasztóan tud fájni mondjuk egy fogfájás. Olyankor mi is gyógyszert veszünk be.
2020. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!