Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar mászni? Felül...

Miért nem akar mászni? Felül , feláll a kis ágyban de nem mászik.

Figyelt kérdés
8 hónapos lesz a fiam. 6honapos kora óta kúszik és előző héten felült magától és a napokban a kis ágyban is fel állt. Miért nem akar mászni? Nem baj hogy nem mászik de ezeket már csinálja?
2020. szept. 8. 20:01
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
0%
Valamivel inspiráld, hogy ő akarja. Ezért is fontos a járóka (a normális, léces, nem az az utazós bigyó), körberakva játékkal, amihez oda akar menni a gyerek. (Meg felkapaszkodni rajta, azon a szöveten nem tud.)
2020. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
74%

Mi van, 11-es?

Pont az ellenkezője. Ezért SZAR a járóka, mert körbejárja és nincs rákényszerítve, hogy két pont között kússzon vagy másszon. Ezért kell a nagy tér minimális kapaszkodóval, mert ha megérik rá, a pucér fal mellett is feláll egy gyerek, mert eleve nem az a jó ha húzza magát, hanem ha térdelésből indít

2020. szept. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
51%

Egyik gyerekem sem maszott pwdig ter volt hozza

Viazont 9-10 honaposan eli sultak es 2 evesen oaszetett mondatokban helyesen beszeltek.


Ma mar mindegyik diplomas ember


Szerintem ez gyerekfuggo

Lehet osszefugges de nem feltetlen !

2020. szept. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
83%

A legidősebb gyerkőcünk sem mászott!Doki mondta,hogy baj lesz a beszéddel,matematikával,logikával....

Matek-fizika szakos:))Kitűnő nyelvérzékkel!

2020. szept. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
8%

Kedves 12-es nyilván nem a 6 hónapos gyereknél kell megvenni a járókát, sokkal előbb kellett volna...

De nem baj, hordjuk mindenért Dévényeshez, meg különböző szakemberekhez a gyereket, mert semmit nem csinál időben. Mindenki úgy neveli a gyerekét, ahogy akarja.

2020. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 Derjaderja ***** válasza:
35%
Hát a járóka az a mozgásfejlődés szempontjából haszontalan. Ha kicsi, akkor lehet káros is
2020. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
0%
😂😂
2020. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 Derjaderja ***** válasza:
50%
Érv?
2020. szept. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
68%
11 szerintem te félreérted a “problémát” ami szerintem itt egyáltalán nincs. Pont az lenne a”cél” hogy NE könnyítsük meg a felállást amíg nem tud rendesen mászni. De amúgy ha egy baba fel akar állni, fel fog szóval mindegy.
2020. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
0%
Igazából én elengedtem, totál felesleges itt jártatni a szám, ahogy írtam is, mindenki azt csinál, amit akar, és annak hisz, akinek akar. Van ennél jobb dolgom is.
2020. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!