Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom egyik füle születése...

Kislányom egyik füle születése óta eláll a fuletol. Engem nem zavar de félek hogy később bántani fogják az oviban. Most 8 hónapos. Arra gondoltam éjszakankent leragasztom sebtapasszal, hátha vissza all. Szerintetek? Esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 18:06
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Azért valljuk már be hogy nagy altalanossagban igen is bántva van mindenkeni aki egy picit más. Sajnos ilyen a világ, főleg a gyerekek. Engem is csufoltak az iskolában és nagyon szenvedtem miatta. Teljesen más ha valakit tizenévesen csufolnak és ha mindez már az egyetemen történik. Huszonévesen sokkal több az önbizalmam, ki állok magamért és maximum kinevetem ha valaki bántani akar. Nem tudom néhányan miért gondolják hogy én is megerősítem majd a lányomban hogy ő más és ezen változtatni kell. Én most is és később is elmomdom neki hogy ő így gyönyörű és tökéletes Ahigy van. De ha ő később magától rajon vagy mások által hogy ő picit más és zavarni fogja, akkor bűntudatom lesz hogy most nem segítettem rajta. Mindenesetre a hajpantot nem szereti, sem a kendoket, úgyhogy a legjobb lesz ha a doktornővel konzultalok.
2020. szept. 11. 04:00
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hidd el, hamarább fogják a gyerekedet a Micimackós pólója miatt csúfolni, mint a füle miatt
2020. szept. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!