Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ennyire rossz íze a...

Miért van ennyire rossz íze a lefagyasztott tejemnek?

Figyelt kérdés
Keserű,pedig kiporciózva fagyasztottam le neki,hogy most mikor püréket gyártok ezt használjam,de szinte ehetetlen...mit tegyek?Nem ízlik se nekem se a babának..?
2008. nov. 27. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Öt napig volt tejem. És amit a baba nem evett meg azt én is beraktam a fagyóba. Amikor elkezdtem a hozzátáplálást én is kibuktam mert iszonyú büdös volt és rossz ízű. Annyira, hogy a kisbabám nem volt hajlandó megenni sem főziben, sem tápival sehogy. Úgyhogy sajnos a lefolyóban végezte a keservesen lefejt tejem:(
2008. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen ízű tejnek csökkent a zsír és tápanyagtartalma, de amíg nem szagos, baja nincs.

Fagyasztás nélkül még édeskés lehetett, de ha régi akkor azért is meg tud keseredni. Szerintem sajnos nem használható.

2008. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is így jártam, pedig a védőnőm mondta, hogyha sok van, fagyasszam le, mert később tudok belőle főzni neki.

Az enyém is keserű lett, pocsék, kiöntöttem. Pedig milyen drágák voltak ezek a fagyasztó zacskók!

2008. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hali nekem azóta nincs baj a fagyasztott tejjel, mióta nem frissen, hanem a hűtőből teszem a fagyasztóba, tehát a hideget. a friss nekem is büdös lett. Nem romlott büdös, csak fura szagú.
2008. nov. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez sem büdös,hanem furi szaga van,bár én öklendeztem mikor beleszagoltam és az íze sem volt jó...nem emlékszem már,hogy a hűtőből vagy frissen tettem el-melyiket,hogy.kb 2litert kell kidobjak akkor...
2008. nov. 28. 09:55
 6/6 A kérdező kommentje:
ja és ez augusztusi volt,sztem nem régi
2008. nov. 28. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!