Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a topicban miért vannak...

Ebben a topicban miért vannak rosszindulatú emberek, akik nem tudnak örülni más anyukáknak/apukáknak, hogy az ő gyerekük mi mindent tud?

Figyelt kérdés
Más topicokban nincs ennyire sok rosszindulatú ember, mint itt. Csak az irigység és a rosszindulat szól belőlük, mert az ő gyerekük mennyire le van maradva... Nem provokatív kérdés!
2020. szept. 18. 09:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
10 az melyik kategória? Vicces lehet 😂
2020. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy visszatérő motívum több kategóriában, hogy folyton egymás alá mennek, hogy ki a szegényebb és kinek szarabb. A másik visszatérő téma az, hogy kinek milyen sok pénze van, de mennyi mindent nem vesz meg, pedig megtehetné, de sokkal kifinomultabb, kiműveltebb és csodálatosabb annál. Aztán ebben a témában is már-már ölre mennek, hogy én bizony ezt se veszem meg, meg azt se pedig lenne rá! Az semmi, mert én meg még azt se pedig mindet meg tudnám! stb. vicces ezeket a folyton visszatérő témákat látni újra és újra.
2020. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ez melyik topicban van, hadd nézzek már oda be nevetni egyet?.
2020. szept. 18. 19:57
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
Üzlet és pénzügy kategóriában napi szinten vannak ilyenek, amiről a 12-es ír, különösen a figyelmedbe ajánlom a segédmunkás/szakmunkás kerdeseket, ahol arról győzködik a melósok a diplomásokat, hogy ők nettó 1 misit keresnek havonta :) nagyon szórakoztató:)
2020. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
14, a festőnk és a kőműves többet keres, mint én informatikusként (hálózat) 🙈
2020. szept. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nekem volt egyszer egy festő burkoló párom és nem keresett havi szinten 1 misit. Pedig kijártak külföldre is dolgozni. 1 hónapban kapott 200 ezret forintba átszámolva. Télen nem volt munkája ezért én tartottam el a fizetésemből. Hamar vége is lett annak a kapcsolatnak 🙄 . Úgyhogy nem mondanak igazat 😉😂
2020. szept. 19. 08:34
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
16 ez csak attól függ. A pénzügyi vezetőnk férje is burkoló meg festő. Azt mondja többet visz haza, mint ő. Pedig a pénzügyi vezetőnk fizuja se 200 ezer...
2020. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
82%

"Úgyhogy nem mondanak igazat 😉"

Nem ők mondták, hanem egyszerű matek az alapján, hogy egy heti munkáért mennyit kértek tőlünk és olyan keresettek, hogy alig tudtak időpontot adni. Egyébként festeni télen is lehet, csak fűtés kell hozzá. Nálunk decemberben fejezték be a melót. Igaz, az enyhe tél azért kedvezett a haladásnak.

2020. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!