Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van itt ilyen sok...

Miért van itt ilyen sok rosszindulatú anyuka?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy egyre több rosszindulatú, "megkeseredett" anyuka írogat ezen az oldalon.

Voltak ilyesmi kérdések, hogy miért hazudnak a fórumokon az anyukák a gyerekeikről, miért dicsekednek, biztosan nem jók a gyerekeik csak ezt hazudják. Most komolyan, milyen alapon kiáltanak ki bárkit is hazugnak, így interneten, ismeretlenül?

Leírtam a véleményemet, hogy szerintem nem feltétlenül hazudnak, hanem lehetséges, hogy valóban jó gyerekekkel áldotta meg őket a sors, de az is lehetséges, hogy nagyobb türelemmel rendelkeznek, mint az "átlagos" emberek, anyukák. Leírtam a saját példámat. Én egy türelmes ember vagyok, nagy a tűrésküszöböm, és bár valóban könnyebb dolgom van a babámmal, mint másoknak akikről itt olvasok, de egyből leszólnak engem is. Mikor én úgy döntöttem, hogy egyedül is felnevelem a gyermekem (az apuka rájött mikor 6 hónapos terhes voltam,hogy nem óhajt részt venni ebben)felkészültem rá, hogy hónapokig nincs alvás, hogy kemény lesz, tudtam mire vállalkozom, ezért nem is panaszkodom. Aztán kellemeset csalódtam, mert "jó" babám van.

Félre értés ne essék nem az a bajom, hogy valaki itt kiír egy kérdést, vagy kiadja magából a bánatát, de miért kell leszólni, lepontozni, lehazugozni azt, aki könnyebben viseli a dolgokat? Nem mondom, hogy soha nem lesz nehéz nekem, persze, hogyne lenne az, de miért baj, ha valaki nem "szenved látványosan"?

Kiírtam már egyszer egy hasonló kérdést, akkor is leszóltak természetesen, de kíváncsi vagyok most változott-e valami.

Ha valakit megsértettem elnézését kérem, nem áll szándékomban és akinek nem inge ne vegye magára. Nem veszekedést akarok, csak tényleg érdekel, hogy ki mit érez ezzel kapcsolatban.

Köszi előre is a válaszokat! :)


2012. márc. 27. 21:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%
Mert be vannak fásulva,unják az életüket,és ez a szórakozás,hogy névtelenül,arctalanul bántanak másokat,pontoznak lefele.Gondolom nekem is lesz vagy 0%-os most ez a válasz :) Egy boldog,kiegyensúlyozott ember nem gonoszkodik,és köpköd szerintem!
2012. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van. Én azt is észre vettem, hogy sokan szeretnek vájkálni az emberben, szeretik leszólni, lenézni a másikat. Nagyon sok a rossz indulatú ember sajnos.
2012. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
41%

Nem kötözködni akarok, csak megkérdezem: Ha eddig két alkalommal ugyanazt a választ kaptad ugyanarra vonatkozóan, akkor most, a harmadik esetben milyen válaszokra vársz?

Persze tudom, hogy most mást kérdeztél, de itt is összefoglaltad az álláspontodat az említett témával kapcsolatban.

Nem olvastam sem az egyik, sem a másik kérdést amiben a fent vázolt téma szerepelt, és ehhez most sem szeretnék hozzászólni, csak annyit mondanék, hogy itt, ugyanazok az anyukák forognak általában és mindig ugyanazon anyukáktól fogod a válaszokat kapni.

Ha már kétszer lehurrogtak, akkor később is le fognak (persze a jó gyerek-rossz gyerek témában), mert a többség úgy látszik ebben az ellentábort képviseli ebben.

Lehet, hogy más kérdésben isteníteni fognak, ki tudja:)

2012. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Most teszem fel másodjára nem harmadjára és mint említettem, HASONLÓ kérdés volt, nem pont erre vonatkozott. :)

Kíváncsi vagyok, hogy más hogyan látja, ennyi.

2012. márc. 27. 21:54
 5/35 anonim ***** válasza:
89%
Képzeld én már nem is válaszolok, csak olvasgatok mert rögtön lehúzzák a %-omat :( Pedig néha úgy oda mondanám... fúúú! Szerintem is bele vannak már fásulva a mindennapokba, nem érzik magukat nőnek csak gépeknek, aztán meg dobálóznak a nagy szavakkal hogy ők aztán milyen tökéletesek! Meg ahogy ítélkeznek... nah attól is kivagyok! Amúgy válaszoltam erre amit említesz, a hazudós anyukákról! Biztos lepontoznak majd, de muszáj volt ki írnom magamból hogy nekem bizony jó a babám! 21:30kor írtam majd olvasd el :D És igen, mi felkészűltünk egy sírós, hasfájós babára is.. lehet ezért lett jó babánk kérdező :) Ők meg valszeg a tyütyürütyü rózsaszín babaillatot várták és ezért kapták azt amit...! Én nagyon hiszek ebbe :D Köszönöm ezt a kérdést kérdező :) Sok puszi :)
2012. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%

Én is észrevettem már, hogy sajnos teljesen kezd elfajulni a bunkózás ezen a fórumon! Én sem merek már kiírni semmilyen kérdést, mert folyamatosan lehurrogtak, nem egyszer keveredtem vitába! Teljesen egyetértek veled, én is így látom, mint Te! Lehet, hogy engem is hazugnak gondolnak, de...


Egy nagyon jó!!! 5 hónapos kislány anyukája

2012. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy!!! :D:D

Hát igen van egy barátnőm, aki sokat panaszkodik nekem (mondjuk nem zavar szívesen segítek), de ő is úgy képzelte el,hogy majd "néha" megeteti és aranyos tündi-bündi lesz mindig. :D Hát nem így lett. Nagyon sírós baba, nehezen bír vele. :/ A válaszodat meg elolvastam, én felpontoztalak. :D

Puszi!! :)

2012. márc. 27. 22:02
 8/35 anonim ***** válasza:
28%

3. vagyok.

Értettem, hogy nem Te tetted fel mindkét korábbi kérdést és azt is, hogy nem pont ugyanaz volt a témája.

Viszont írtad, hogy az elsőben is lepontoztak, tehát, nem veled értettek egyet, nem fogadták el a véleményedet.

Mivel a Te általad feltett kérdés is hasonló témájú volt említésed szerint, mindegy, hogy piros vagy kék, ha a többség eleve csak és kizárólag a feketét támogatja ezen az oldalon.

Szerintem nem minden esetben van szó rosszindulatról, inkább a birkaszellem vezérel sok ember. Ha egy valakinek más a véleménye és esetleg nem fogalmaz elég precízen, akkor az félreérthető lehet.

Vegyük az én példámat. Nem értetted pontosan, mert rosszul fogalmaztam, Te pedig rögtön kiabálni kezdtél. ( Mint tudjuk a csupa nagybetűvel írt szó kiabálást jelent )

Hmmm....

2012. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kapnak otthon elég elismerést, mindennapjuk ugyanaz robotolnak egész állónap, férj haza jön fáradtan, meglátja az elhanyagolt depis feleségét, rossz az egész alap hangulat, már nem is ízlik a vacsora, inkább korán lefekszik csak hogy ne legyen szex, mert nincs kedve a hisztis kimerült zsíros hajú asszonyához. A nő meg bele kerül ebbe az ördögi körbe, csak a gyerekről tud beszélni, mert hiszen ez teszi ki a mindennapjait, szereti fényezni a gyereket másé persze fele annyit se tud és még csúnyácska is stb. Összességében szerintem ezek az anyukák valahol megrekedtek és a saját elfojtott dühüket vezetik le másokon. Azt az időt amit itt net előtt töltenek fordíthatnák önmagukra, relaxációra, szépítkezésre, hogy visszazökkenjenek egy egészséges életvitelbe.
2012. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
87%
én is osztom a véleményed, tűrésküszöb és "jó babaság" kérdése, ha a kettő szerencsésen összejön, az jó dolog, ez bármikor változhat (elromolhat az etetés, alvás, viselkedés stb), de sokszor sok minden a hozzáálláson múlik. Ha valakinek más a tapasztalta, azt veszi alapnak, negatív embertől ne várj pozitív kritikát, pontozással pedig nem érdemes foglalkozni. Nekem nap végére említést sem érdemel ha aznap nyűgös volt a gyerekem, nem romlik el a napom, csak ha extra hisztis. Más viszont talán már egy sima rossz babanap után is úgy érzi, nehéz dolog a gyereknevelés. Magyarországon sok a megkeseredett, szomorú ember, vannak köztük szülők is, bárhol beléjük botlik az ember, nem csak itt.
2012. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!