Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt tölt egy átlag...

Mennyi időt tölt egy átlag kismama egyedül a babájával az első évben?

Figyelt kérdés

Én heti egy napon reggeltől este 8-ig, 2 napon reggeltől 7-ig, egy napon reggeltől fél 6ig, egy napon 3-ig. Ezekben az időpontokban jön haza apuka, nagyszuloi vagy egyéb segítség nincs. A babánk most egy éves, éjszaka én 2x, a párom 1x kel hozzá. Napközben nehezen alszik el, összesen 2 órát alszik.

Ezek átlagos nehézségek, ti is hasonló cipőben jártok?



2020. okt. 1. 20:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A férjem itthonról dolgozik (nem csak a vírus miatt, egyébként is ilyen munkát keresett), csak néha mennek be az irodába 1-1 napra. Ezen kívül néha napközben elmegyünk sétálni, játszóterezni, addig egyedül vagyok vele. Persze amíg dolgozik, akkor is én foglalkozok a gyerekkel, de azért ez nem olyan, mintha nem lenne itthon egész nap, amikor főzök pl vagy éppen online nyelvórán vagyok, akkor ő simán átveszi arra az időre, eljátszogat vele (a rugalmas munkaidő előnyei :D ) és én nyugodtan tudom a dolgom csinálni addig is. Szóval én úgy érzem, megfogtam az isten lábát ezzel a férjjel, apával, aki így a gyerek tényleg minden napjának részese, a fejlődésének minden pontján itt van.
2020. okt. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
64%
11 hetes a babánk , összvissz 4x eszik napközben , az éjszakát átalussza kb 10-11 órat alszik egyhuzamban szóval nem kell hozzá kelni , nappal alszik kb. 5 órát, a férjem többnyire éjszaka dolgozik , de napközben sokat van velünk. Szóval délelőtt általában 3asban vagyunk együtt , du. Pedig nagyszülőzni szoktunk, mert imádják és így nekem is rengeteg a segítségem. Van ,hogy fürdetésre - altatásra hazajön apu is. Szóval lényegében mi nem nagyon vagyunk egyedül. Max 1-2 órát.
2020. okt. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!