Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit viszitek levegőre?

Mennyit viszitek levegőre?

Figyelt kérdés
Tesóm gyereke 1 éves,és heti egyszer kiviszi ölben a gyereket az udvarra.Nem viszi sétálni,mert elvileg sír a babakocsiban,autóba sem lehet tenni mert ott is sír.Csak kézben lehet fogni egész nap másképp sír.Nem alszik nappal csak 10 perceket.Valami megoldás? Én azt tanácsoltam ,hogy lehet többet kéne kivinni , szerintem mindennap és órákat.De azt mondta vitte de nem vált be.Van valakinek hasonló babája? Tippeket szívesen fogadunk.
2020. okt. 6. 17:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%

Az en gyerekem uvoltott a babakocsiban, autos ulesben szintugy de vittem levegore minden nap legalabb 1 orat kint vagyunk, mivel a kocsi gyorsabb =kevess orditas azzal mentunk ide-oda, jatszora stb. Az se kifogas h meg nem jar, az enyem maszott mikor fogtam nyaron letettem a homokba a jatszon aztan had menjen.

A friss levegon valo jateknal jobb “vitamin” aligha van egy 1 eves gyereknek

Nem ertem hogy lehet egesz nap a hazban punnyadni

2020. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
65%
Megszokná a babakocsit ha minden nap kivinné. A kisfiam sem szerette de kell a levegő (nekem is) így ha üvöltve is ,de kivittem. Aztán mikor már nagyobb lett,kiféle fordítottam és szép lassan megszokta. De ha akarnám sem fognám egész nap..azért már van súlya egy 1 évesnek...és hogyan tanuljon meg járni ha nem hagyja? Tesóddal vannak próblémák..
2020. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
31%
Ha csak kézben van el egész nap, különben sír, azt a részét nem anyuci cs*szte el, bár biztos jobban esne ezt hinni. Az én gyerekem is ilyen volt. Már akkor üvöltött, ha pár másodpercre levettem róla a szemem, kicsit elfordítottam a fejem, hogy kinézzek az ablakon. Totálkár az idegrendszere. Csak ha ez főként viselkedési problémákban nyilvánul meg, akkor a sok zseniális védőnő, gyerekorvos, na pláne laikus családtag nem ismeri fel, helyette inkább anyára mutogat. JÓ neurológus sürgősen! Vagy Budapesti Korai Fejlesztő Központ, ott egy team nézi (gyp., pszichológus, pszichiáter, neurológus) komplexen.
2020. okt. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
30%
Na megjött az idegrendszerrel ijesztgető anyuka
2020. okt. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom én arra is gondoltam,hogy nem fárad le és azért nem alszik jól.Nem ad játékokat neki mert úgyis eldobalja azt mondja.Es meg kicsi..Tőlem kapott homokozo szetett azt sem használják még a bontatlan a csomag is.Mindegy hétvégén hozom el ,és megpróbálom kivinni jatszora hátha mégis élvezné.
2020. okt. 7. 14:50
 16/25 A kérdező kommentje:
Majd megírom mi volt😀Hátha mégsem lesz annyira sírós ,és tetszeni fog neki.
2020. okt. 7. 14:51
 17/25 anonim ***** válasza:
Tesódnál valami nagyon nincs rendben fejben. Mégis mit csinál az a szegény gyerek egész nap? Persze, hogy eldobálja a játékot. Kicsi még. De ha nincs odaadva, nem is tanulja meg soha használni. Az anyja feladata lenne játszani vele, megmutatni mit hogyan kell.
2020. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom,takarít meg tvt néznek.Maszkal a gyerek a lakásban.Nagyjabol ennyi.Nekem nincs gyerekem így nem fogad el tanácsot tőlem,pedig mondtam neki ,hogy ismerősöknel pici babának is játéka van ,a földön van a baba,habtapi vagy vastag takaró,mert amikor pici volt is ölben volt ,nem tette le sosem.Hiaba mondtam ,hogy szerintem le kell és mozogjon mert úgy fejlődik.
2020. okt. 7. 15:08
 19/25 anonim ***** válasza:
55%
Pedig nagyon jól látod a dolgokat. A játékok fejlesztik a kicsiket. A földön meg azért kell lenni, hogy a mozgása fejlődjön. Inkább neked kéne gyerek mint neki. Szegény gyerek. Tévé az aztán kell. 🤦🤦
2020. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
27%
Amugy mit csinal a gyerek? Jar mar? Maszik? V vmi?
2020. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!