Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok az anyukák, akik nem...

Azok az anyukák, akik nem anyatejjel táplálják a babájukat, ők "komfortszopizni" sem hagyják őt?

Figyelt kérdés

Nem vitatémát indítok, és bíráskodni sem akarok (a válaszadókat is kérem, hogy ettől tartózkidjanak). Nem abban akarok vájkálni, hogy ki miért vagy miért nem szoptatja a babáját. Egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy egy tápszerrel táplált babát általában egyáltalán nem szoptat az anyukája, azért se, hogy cicin aludjon el/nyugodjon meg? Cumit adtok neki, és/vagy csak dajkáljátok?

Én szoptatom a kislányom, de cumit is szokott kapni, viszont pl ha nagyon fáj a hasa, a cumit kiköpi, és csak a cici segít, hamar megnyugszik. Ennek kapcsán jutott eszembe a kérdés. Nyilván az is fontos, mit szok meg a baba.

Köszönöm azoknak, akik válaszolnak!



2020. okt. 8. 10:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
90%

#19 nyilván nem ugyanaz.

Mint ahogy az sem, hogy az én karomban alszik el vagy az apjáéban. De ugyanúgy megnyugszik mind a kettőnknél. Tehát a végeredmény ugyanaz, megnyugszik. Ha nincs a ciciben tej, akkor funkcióját tekintve nincs eltérés. Erre írtam a példát.

2020. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kivétel :)
2020. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!