Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikompról vélemények?

Bébikompról vélemények?

Figyelt kérdés

Hallottam jókat és rosszakat.


Bababoltban az eladó konkrétan azt mondta ha jót akarok a babának akkor ne vegyem meg.


2020. okt. 8. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Jól mondta a boltos. Mégis mi jót hallottál róla? Komolyan érdekel mert ez egy nagyon káros dolog aminek haszna nem nagyon van
2020. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Ne így tanulja meg tartani magát, és főleg ne így tanuljon meg "járni". Egy ilyenben folyton ki van támasztva, nem lesz egyensúlyérzéke..szerintem. nekem u hós a fiam, az ilyen eszközöket messziről kerülni fogom:)
2020. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%

Igazából nem ajánlják a szakemberek mert károsan hat a csípőre és a járás tanulást (mármint a stabilan egyedül járást) is hátráltatja, mivel nem kell egyensúlyozni tanulni.

Emellett nagy, ormótlan és sok helyet foglal.

En nem vennék a gyerekemnek, mert feleslegesnek is tartom.

Ettől függetlenül en azért érzek nemi tulzast az üldözésében az en korosztályomnak tipikusan volt kis korában -nekem is, de azért nem lettünk szakmányban nyomorékok. Plusz ha annyira és valóban karos, miért nem tiltják be? Ez lenne a logikus.

2020. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ami más szerint mellette szóló érv, az az volt, hogy ki mozoghatja magát a baba, felfedezi a környezetét..ha elfárad le tud ülni. De akkor ezek szerint nem csak én vagyok ilyen véleménnyel, köszönöm a gyors válaszokat!
2020. okt. 8. 23:12
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
2es vagyok, bocsi, szóval 7 hós*
2020. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Kúszva mászva is fel tudja fedezni a környezetét, ha elfárad megpihen. Sokkal jobb így neki.
2020. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Ő ezeket mind meg tudja tenni egy gyerek komp nélkül is. Kúszással, mászással amikor megérik rá. A komp ezektől veszi el az időt. Pedig ezekkel fejlődik Feleslegesen mesterséges helyzetbe kényszeríti.
2020. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Derjaderja ***** válasza:
92%

Pont hogy nem tudja kimozogni magàt sem felfedezni. Mindennek káros, a mozgás-és egyensúly szabàlyozásnak, ízületeknek, gerincnek.

A mi generációnk teli van pl gerincbeteggel, persze nyilván nem egy az egyben a komptól, de korántsem mondanám, hogy mi is hasznàltuk oszt milyen jól vagyunk.

Vélhetően a komp használata a hozzánenértés egyéb jelensegeivel is társult (pl egyenesen tartsd magad "dugd ki a popót, húzd ki a hátat", mozgashiány, rossz székek, cipők stb).

2020. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Olyan káros hatással van a fejlődésre, hogy később egy életre komoly problémái lehetnek a gyerekednek a gerincével és a mozgásával.


[link]

2020. okt. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt, de nem használtuk. Felesleges volt. Magától az ágy szélében tanult meg lépkedni, utána amikor stabilnak érezte, ment magától pár lépést, babakocsi tologatástol még bátrabb lett, utána már az nélkül is ment neki.

Nem ajánlom, nélküle is megtanul egyensúlyozni és menni.

2020. okt. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!