Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a bébikompról?

Mi a véleményetek a bébikompról?

Figyelt kérdés

Mindenáron anyósom venni szeretne a babának viszont én ellenzem de ilyenkor jön az, hogy HÁT DE RÉGEN IS VOLT MÉGSE LETT BAJ szöveg. Megmondom őszintén , hogy sok rosszat hallok olvasok róla viszont pozitívat is...hát döntse el az ember.

Ki hogy gondolja?


2020. márc. 4. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Olyan babának aki még nem tud járni, állni, menni, annak rosszat tesz. Ha tudja már ezeket, akkor meg minek?

Régen is volt, mégse lett baj... de lett, meg lehet nézni a sok csípő és gerincproblémával küzdő tömeget.

2020. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég elgondolkodtató, hogy vannak olyan országok, államok, ahol konkrétan betiltották.

De ha anyós ezt nem érti, akkor egyszerűen mond meg neki, hogy felesleges, inkább mást vegyen helyette, ha szeretne valamit venni a babának, olyat, amire valóban szükség van.

2020. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen mondtuk neki, hogy inkább mást mondtunk is egy két dolgot, hogy ha tényleg valamit szeretne venni. De hát a Katinak meg a Marinak az unokának is van 🙄 Ezt a részét elintezzuk csak kíváncsi vagyok a véleményekre.
2020. márc. 4. 14:44
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Lassan 34 évesen: van egy enyhe gerincferdülésem derekamban. Fájnak a forgóim, gyengék a boka szallagjaim. Gyerekkorban sokat estem keltem, mindennek neki mentem kék zöld voltam. Anyám lelkes komp használó volt. ✌️
2020. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk el se férne. Mondd meg neki, túl nagy helyet foglal.
2020. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyógytornászként is ugyanez a véleményem róla:


[link]


Régen azért 'nem lett baj'; mert kb. az elmúlt 10 évben állt össze a kép arról, hogy mennyi probléma származhat belőle hosszútávon; az akkori kisgyerekekből lett serdülők, felnőttek kárából tanulva.

Rövid távon nyilván semmi látványos kárt nem csinál, a gyerek is boldog a szép színes, villogó, zenélő kütyü miatt; a problémák majd csak később fognak előjönni.

2020. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem régen volt belőle baj, hanem most VAN. A felnőtt generációban. A következő a kengurusok lesznek.
2020. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Mi simán megmondtuk mindenkinek, ha vesznek el fogjuk adni. Nem kell. Pont. Nem vitatkozunk mi senkivel
2020. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Fogadd el anyósodtól, aztán meg add el a neten.
2020. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondtuk neki az este, hogy ne mert eladjuk. Szerintem ez már hatásos volt. :)
2020. márc. 4. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!