Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hintőport használtok...

Milyen hintőport használtok babátokra? Melyiknek van jó illata?

Figyelt kérdés
2020. okt. 13. 11:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van tesóm is kinnt él Németbe ő is ezt a márkát mondta.Küld is haza belőle.😊
2020. okt. 13. 20:49
 12/19 anonim ***** válasza:
Örülök hogy egyet értünk! 😉
2020. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én idén végeztem eü iskolát és itt is úgy tanították, hogy a redőket nyugodtan lehet hintőporozni.
2020. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
10 most nem tudom, mit cirkuszolsz, ha neked úgy a jó, használd. Persze nyilván a jhonsont abból is, ami a leggagyibb állatkínzó cég a planétán. Véletlen se valami normális vegan bio termeket. Hat most erre mit mondjak? Egeszsegedre.
2020. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14 nem szoktam cirkuszolni, nem vagyok majom. Csak elmondtam a véleményem. Nem fogok veled elkezdwni vitatkozni mert nem egy szinten vagyunk. Te csak használd a bio dolgokat, meg egyél sok glutén és cukormentes, bio aloeveras tyukszart. Hátha attól megjön az eszed! Utalom ha valaki kihasznalja hogy ezen az oldalon név és kép nélkül lehet a másikat bántani!!! Nézz magadba!
2020. okt. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Es mielőtt elkezdened, igen az én gyerekem is csak a bio húst és bio zöldséget kapja, mert sajnos manapság már tényleg nem lehet tudni mi történik az étellel mielőtt élénk kerül. De azer túlzásokba ne essünk már! Egy gyerek had legyen már gyerek! Ha szeretne kap kakaót. Néha ehet tejszeletet, kint ugrál most is a sárba, lehet eszik is belőle (az is tuti Bio)

A hintoporunk atszámítva, 1020 forint. Ami persze semmit nem jelent, de ha a védő nő is meg a magán gyerek orvosunk is azt mondta hogy ezt használjam akkor ne hogy már te jobban tudd! Az a probléma hogy sokszor helytelen vagy teljesen hamis allitasokkal jöttök, és ezzel több kárt okoztok mint hasznot.


Nem kívánom egy duci babának se hogy atelje amit az én kisfiam hintopor előtt. Hiába torolgettem a nyakanal a redoket meg kreneztem, akkor is lejott a bőr a sok izzadástol meg ahogy egymást "csiszolja" a két borfelulet. Amióta minden nap behintoporozom megszunt minden probléma.. Ez nem azt jelenti hogy én most a Penatent reklámozó vagy bármelyik más hintoport, de a dolgoknak mindig 2 oldaluk van és nem árt tájékozódni!


Az meg hogy az utolsó hozzá szóló névtelenül oltogat....

No komment.....

2020. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%

A redőket érdemes áttörölni egy kis sima olajos vattával.

Az én fiam is duci volt, de az olaj jól karbantartott, sose volt gond. A doki és védőnő is ezt ajánlotta.

Mi vettünk hintőport, de igazából soha nem kellett semmihez, azóta se bontották fel.

2020. okt. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%
17 mi is olajat használtunk, de en elengedtem ezt a hölgyet. Nem az a baj vele, hogy hintoport használ. Az ő problémái mélyebben gyökereznek egy kis üldözési mániával megspékelve.
2020. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem értem a védőnöket, lassan felborul az egész gyerek ápolási rend. Szerintem úgy állnak hozzá amit régóta használnak vagy bevállt azt akkor ne használjuk már...

Én minden nap lepúderezem a babám fürdés után egyszer maradt ki mert későn értünk haza, hát jól bele izzadt a ruhába:/ sőt a johnson termékeket sem ajánlotta a védőnő még is az rakta rendbe a babám bőrét, a púderból is ezt használom a kamillásat(:

2020. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!