Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik a textil pelust rendeltet...

Akik a textil pelust rendeltetésszerűen használják?!

Figyelt kérdés
Hogy tisztitjátok, "hova rakjátok" belőle a kakit, hol tudtok venni hozzá olyan bugyit ami kell hozzá, mennyi pelust vettetek,...stb?? Minden érdekelne! Köszi a segitséget!
2010. aug. 9. 14:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én itthonra ilyen pelust adok a kisfiamra, születésétől kezdve. Most 10 hónapos és még mindig elég az a 25 db,amit vettünk neki az elején. Én a kakit a vécébe takarítom, utána kézzel átmosom mosószerrel és utána megy egy nagy fedeles vödörbe ázni a következő mosásig(két naponta mosom a pelusokat). Megkötős pelenkavédőt használok hozzá, amit vagy bababoltban, vagy gyógyszertárban szoktunk megvenni.
2010. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%
Miért ezt használjátok?Nem bántásból kérdezem?
2010. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Mert ez akkor is ott van, ha nem tudom megvenni az eldobhatót.
2010. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Igen szeretném használni! Szeretnék használni eldobhatósat is de majd meglátjuk mennyi pénz jut rá...


Még nem szültem meg:)

Üdv 30 hetes pocis

2010. aug. 10. 08:45
 5/27 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért


Én gratulálok annak, aki be vállalja. Sokkal higiénikusabb, és bőrbarátabb a babának. (De azért kezet csókolok annak, aki feltalálta az eldobhatót).

2010. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
:)
2010. aug. 12. 13:54
 7/27 anonim ***** válasza:
47%
Már hogy lenne bőrbarátabb?Egy olyan anyagban van a popsija, ami nedvesen tart????Én ha nem lenne pénzem pelenkára, akkor lemondanám az internetet....
2010. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én is moshatót használok, de már egy kicsit modernebbet. [link]

Én azért mert környezetkímélőbb, nincs annyi szemét utána. Egyszer kell megvenni, annyiba került a készlet, mint 3 hónapra való eldobható pelenka ára, és szobatisztaságig lehet használni.:-)

2010. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

szia

én is moshatót használtam,de monapelt.könnyű volt mosni és szerettük.pont most akarom eladni.ha esetleg érdekelne,akkor írj privit.

2010. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Bunkócskának köszönjük a reagálást:)
2010. aug. 12. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!