Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik a textil pelust rendeltet...

Akik a textil pelust rendeltetésszerűen használják?!

Figyelt kérdés
Hogy tisztitjátok, "hova rakjátok" belőle a kakit, hol tudtok venni hozzá olyan bugyit ami kell hozzá, mennyi pelust vettetek,...stb?? Minden érdekelne! Köszi a segitséget!
2010. aug. 9. 14:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Jahh és nem mellékesen...2500 forint a net...de mivel két felé megy igy csak a felét kell fizetni!Mennyi is egy zacsi pelus ára? 3000?:) Abból mennyi is kell??:) De persze ehhez semmi közöd...

Köszönöm szépen azért a hozzászólásod!

2010. aug. 12. 15:46
 12/27 anonim ***** válasza:

Szia, én is mosható pelenkát használok, szintén Monapelt. Amíg nem kapott szilárd ételt, egyszerűen lezuhanyoztam róla a kakit. Mióta eszik gyümölcsöt és zöldséget, azóta szilárd a széklete, és csak a wc-be dobom a "csomagot". Én jól kiöblítem használat után, aztán kb. fél napot áztatom ecetes vízben, majd a mosógépben a többivel kimosom.

Egyszerű gumibugyit a legtöbb bababoltban tudsz venni párszáz Ft-ért.

2010. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
szívesen,nem érzem magam bunkónak, ahogy fogalmaztál,csak én nem a gyereken spórolok sosem,hanem inkább magunkon....
2010. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%
Ne haragudj Kedves Kérdező, de én nem érzem "bunkócskának" azt a válaszolót, aki azt írta, hogy inkább lemondaná a netet. Én is. Igaza van abban, hogy egyáltalán nem bőrbarátabb! És ha pusztán takarékossági szempont alapján kéne döntenem, akkor én is valami máson spórolnék. (Ha elvből, vagy környezetvédelmi szempontból használ valaki mosható pelust, az más tészta)
2010. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Egyébként azt olvastam, hogy az is csak akkor környezetbarát,ha olyan szerrel mossák..Pl. ecet. De nem hiszem hogy ezt választják...
2010. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Ecettel nem lehet mosni szerintem, hanem öblíteni. Mosni pl a mosódióval szoktam.
2010. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én nem használnék textil pelust. Le a kalappal az előtt aki ezt használ, és persze anyukáink előtt is.De ha kiszámolod a víz,áram, nem is beszélve arról, hogy áztatgatni.Én tuti, nem csinálnám. De ezt mindenki maga dönti el.18 hós a kisfiam, nappalra mindég olcsóbb pelust használtam, kivéve az első hónapban. Éjjel Pamperst használunk.Nappalra egyébként pelenka diszkontos pelusunk van. Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, csak a véleményemet írtam le, remélem nem gond.
2010. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Csak kíváncsiságból, miért akarsz textil pelust?
2010. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
OFF: mindig volt/van/lesz egy válaszoló(?), aki szerint az internet - előfizetés nagyban bezavar a család költségvetésébe... :))))
2010. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

17.33-as válaszoló vagyok. Én azért használok mosható nadrágpelenkát, mert olcsóbb. Egyszer kiadtam egy nagyobb összeget rá, de már rég behozta az árát. Azóta alig költök pelenkára, mert azért eldobhatót is használok néha. Nem olyan macerás takarítani, mint az ember gondolná, 5 perc minden pelenkázás után. Plusz mosás pedig emiatt nincs, mert sose jön össze elég szennyes a ruhákból. Már csak egy-két tiszta bodyja van, és még csak félig a mosógép, beleférnek bőven a pelenkák.

És valóban bőrbarátabb, mert természetes anyagból van. Az én babám feneke még csak az eldobható pelenkától pirosodott ki, a moshatótól még soha. Pedig popsikrémet is alig használok.

2010. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!