Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik a textil pelust rendeltet...

Akik a textil pelust rendeltetésszerűen használják?!

Figyelt kérdés
Hogy tisztitjátok, "hova rakjátok" belőle a kakit, hol tudtok venni hozzá olyan bugyit ami kell hozzá, mennyi pelust vettetek,...stb?? Minden érdekelne! Köszi a segitséget!
2010. aug. 9. 14:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
szerintem pont a havi pelenka ára, így nem tudom sajnálni azt aki azt állítja, hogy nem futja neki rá,miközben internet előtt ül, és nem csak az előfizetés, de elég sok áramot is fogyaszt tapasztalatom szerint.Ha bunkónak is tartotok érte, de nekem ez a véleményem.Másrészt sokkal több idő ezt használni, mikor abból van a legkevesebb, de sorolhatnám még a hátrányait, de mindenki tudja mi az.Az internet előfizetés meg csak annak lehet bántó, aki jogosnak érzi, ha te nem érzed annak, akkor ne bántson téged, nem is az a célom.
2010. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Kiirtam ide egy kérdést, mert az oldalnak az a lényege hoyg kérdezz , mig mások válaszolnak! A kérdés az volt ki használ textilpelust, mi jár vele, hogy kell tisztitani...stb! Nem az hogy min kéne jobban sporolni hogy havi 20-25 ezer forintot kiadjak eldobható pelusra!!!

Igy a válaszod is felesleges, mert NEM EZ VOLT A KÉRDÉS!!


Sajnos mivel nem dolgoztam (bejelentve) igy csak és kizárolag alanyi jogon Gyes és családi...!

A párom "lelkét" akarom ezzel könnyiteni, hogy ne kelljen állandóan az anyagiakon agyalnia! Mert tekintettel vagyok rá...!


Plusz azért tegyük hozzá, ha mondjuk most lemondanám a netet, csak mindössze fél évet kéne kifizetnem mert sajnos valaki kitalálta a hűségidőt!!!

Arról nem is beszélve hogy nem tudom már miről kéne lemondanom...


Remélem igy érthető, és megnyugodtál!

2010. aug. 13. 09:30
 23/27 A kérdező kommentje:
21.03 nem én pontoztam...
2010. aug. 13. 09:32
 24/27 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de nem bírom ki hogy ne írjam meg :) mi Liberót használunk, és 6600 Ft-ból jön ki egy havi adag, megapackot veszek, és a dm-ben van ez a pont akció, és 25 %-al olcsóbban megkapok egy csomaggal. Ha 20-25 ezer lenne egy havi pelus adag, hááát akkor én is elgondolkodtam volna a mosható peluson.
2010. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ha a kérdezőnek kevés a jövedelme, akkor nem fog tudni annyit vásárolni a dm-ben, hogy rendszeresen összejöjjön a kedvezményre jogosító pontszám. És az első hetekben napi 7-8 pelenka is elfogy, egy megapack nem elég egy hónapra.

Szerintem azért éjjelre mindenképpen eldobható pelenkát használj. Lehet kapni elég olcsón is, mint ez, van, akinek beválik ez a termék, van, akinek nem.

[link]

Éjjelre én is eldobhatót adok rá, csak nappalra a moshatót.

2010. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ne haragudj....
2010. aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Még csak annyi, hogy nekem 3000 Ft havonta a pelus, nem 25-30000Ft nem tudom ez honnan jöttki, de ezzel lezártam,mert semmi közöm hozzá,hogy ki mit csinál, mégegyszer, sajnálom.
2010. aug. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!