Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet leállítani valamirő...

Hogy lehet leállítani valamiről egy babát?

Figyelt kérdés
Pl hogy ne piszkálja állandóan. Konnektor pl. Van benne dugó, de akkor sem szeretem, ha piszkálja. Elviszem, visszamegy. Vagy pl kábel. Nem tudtunk mindent úgy eldugni, hogy egyáltalán ne látszódjon. Rászólok, kinevet. Elviszem, visszamegy. Stb. Ha beteszem a kiságyba, nyilván ordít. 9 hónapos. Ma különösen elemében van.
2020. nov. 3. 14:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10 nálunk is folyamatban a kábelek takarása. Köszi a tippeket. A tükröst kipróbálom.
2020. nov. 3. 15:21
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen korszaka, arrébb vittem, rászóltam, látszólag nem volt foganatja mégis aztán valahogy kinôtte. A konnektorok már nem érdekesek, se a macska vize, száraztápja. Arra megy, megáll mellette, de már nem nyúl hozzá. Most helyette a könyveket pakolja le az alsó polcról naponta 15-ször. 14 hónapos.
2020. nov. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

10

Én azért nem ezt alkalmazom, mert akkor szerintem nem tanulja meg, hogy azt nem szabad..


Nekem most könnyű dolgom van, mert a kicsi mellett van egy 2 éves is.. aki “óvónőt” játszik mellette.. amit nem szabad mindenre rászól 😅

2020. nov. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13 kölcsön adod a 2 evest pár napra? 😂
2020. nov. 4. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!