Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok pólyát a babátoknál?

Használtatok pólyát a babátoknál?

Figyelt kérdés

Van értelme venni? Ha igen, milyet?


Illetve szoptatásnál, nem volt zavaró?


Vagy, az elején, simán megfogtátok a babát, vagy egy összehajtott takaróra tettétek?


Vagy, csak túlgondolom?


Lehet biztonságosan fogni egy újszülöttet, minden "sallang" nélkül is?


2020. nov. 8. 08:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Használtam. Venni nincs értelme, egy pokróccal kb ugyanazt tudod elérni. Mi amúgy arra használtuk, hogy a dédik abban merték megfogni, amikor még nem volt elég stabil a gyerek. Szóval azért nem használtuk rongyosra.
2020. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak a kórházban, utáltam szoptatni benne.
2020. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor én leszek a kivétel :D

Az első 2 nem nagyon szerette, de a harmadik nagyon. Csak abban aludt, szoptatni is tudtam benne. Majdnem 2 hónapos koráig használtuk. :)

2020. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
39%
Azért az elég beteg, hogy hónapokig fogjátok dugdosni a gyereket még a saját nagyszülei elől is. Ablakot azért fogtok nyitni otthon, vagy friss levegő sem érheti?
2020. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem akartam venni, de mire hazaértünk a kórházból, sógornőmtől kaptunk kettő darabot, kókuszbetéttel. Lányom szerette, szoptatni akkor sikerült, ha jó pózt vettem fel.

Akik tartottak a kicsi megfogásától, nekik jól jött. Én sem fogtam ilyen pici babát előtte, de a lányomnál nem féltem.

1-2 hónapos koráig használtuk, amíg ki nem nőtte. Most ő pólyálja be vele a babáját.

Szerintem nem ez a legdrágább, babaholmi...meg úgyis a baba fogja eldönteni, hogy neki mi tetszik és mi nem.

2020. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#14


Hű, köszi, hogy tudtál a kérdésre válaszolni, gratulálok!


Nem a babát dugdossuk, hanem a szüleinket féltjük!


Szeretnénk, ha a baba még megismerhetné őket, mivel fokozottan veszélyeztettetk.


Édesapám, anyósom rákos betegek. Apósom, szívbeteg. Édesanyám cukorbeteg, meg jelenleg tünetmentes "gyógyult" mellrákos.


Lehet, hogy túlzottan óvatosak vagyunk, de sose bocsátanánk meg magunknak, ha miattunk kerülne veszélybe akár az ő egészségük, akár a babáé.


A többieknek, nagyon köszönöm a válaszokat!


Jó egészséget kívánok mindenkinek!

Még neked is #14!

2020. nov. 9. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!