Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám folyton ülni...

4 hónapos babám folyton ülni akar, hasizomból próbál felülni egyedül. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Újabban nem marad se a játszószőnyegen, se a babakocsiban, se a baby hordozóban. Képes egész utazás alatt tartani a fejét.Így gyakorlatilag csak kézben érzi jól magát, a folytonos cipeléstől pedig (7kg) fáj a hátam és semmit nem tudok tőle elvégezni. Ti hogy oldottátok meg azt az időszakot? Ja, stabilan még nem ül, ha én ültetem fel, akkor sem, dől össze-vissza.
2010. aug. 10. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hogy lehet úgy főzni például, hogy rád van kötve a baba???

Nem félsz, hogy megégeted, vagy leforrázod? A gyerek míg kicsi, nem a konyhába való, mert az veszélyes üzem a számára (szerintem).

2010. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapos a kisfiam, és ugyanez nálunk is a helyzet, mint amit te írtál. Sehol nem marad, csak ölben, hát én is cipelem. Sajnos nincs szívem hallgatni, ha ordít, ha pedig magára hagyom szerintem kimeredésig képes lenne sírni, akár órákig is. Na ezt nem tudom vele megcsinálni. Azzal bíztatom magam, hogy egyszer csak eljön az az idő, amikor már magától fog ülni, és talán tovább le fogja tudni magát kötni. Addig pedig számolom a napokat... Bocsánat, hogy nem tudtam hasznos választ adni!
2010. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!