Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még itt anyuka akinek 15...

Van még itt anyuka akinek 15 hónapos babája reggel és este kizárólag tápszert (vagy anyatejet) iszik?

Figyelt kérdés
15 hós fiam gyönyörűen eszik mindent amit mi, darabosat is, jó étvágyú nem válogatós, imád mindent, zöldséget, gyümölcsöt, stb. De, csak napközben!! Reggel illetve este pár falatnál többet nem tudok belediktálni, sem főzelékből, sem egyébből, csak a tápszert fogadja el cumiból. Mit tehetnék? Nem kéne már leszoknia róla, vagy mellé enni mást is?
2010. aug. 10. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mért nem tejet adsz neki? Az egészségesebb,mnit a tápszer.
2010. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert a gyermekorvos tanácsára még nem kezdtük el, érzékeny rá. amúgy meg szerintem a bolti tartósított tejek semmivel sem egészségesebbek... :(
2010. aug. 10. 23:36
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

17 hós, reggel felkelés előtt cicizik, és este elalvás előtt is (meg du, de akkor nem mindig)

Ha olyat eszik reggelire pl kenyér, pogécsa, akkor babatejből kap kakaót, an amikor du szintén babatejből turmixot.

Nem tervezek neki egyenlőre tejet adni.

Mondjuk az én lányom 0-24 óráig simán enne, mindey mit

2010. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én reggel,este szoptatok,meg délben is.Másfél éves kora után viszont már én sem szeretnék.Szerintem nem baj,ahogy a babád csinálja.Erőltetni semmit sem kell,neki így jó.
2010. aug. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20 hónapos a lányom, reggel és este tápszert kap. Engem nem zavar. Nappal ő is normálisan eszik.
2010. aug. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is tápszerezik reggel - este. Tízóraira pár falat gyümölcs, ebédre husi-zöldség, uzsonna tejberizs, joghurt, vacsira valamilyen kenyér. Pár hete próbáltam tejitalt adni neki, de nagyon ment tőle a hasa. Dokinő pedig azt mondta, h. a tejjel várjak őszig, amikor már hűvösebb van. Bár szerintem azt is majd felesbe kezdem el adni neki tápszerrel. Kíváncsi vagyok arra hogy reagál. (Most 14 hós)
2010. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 15 hónapos a kisfiam, és reggel-este tápszert kap, és van amikor hajnalban is megébred, akkor is kap tápszert. szerintem jobb mintha tejet adnánk neki.

2010. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk sikerült elérni,hogy sajnos vagy nem,de csak hajnalban amikor hirtelen megébred akkor kap tejcsit vagy tápszert,de szerintem a tápszer laktatóbb.Ez a reggel kérdés meg olyan,hogy mikor kell fel.. mert ha 7körül vagy utána ébred,akkor ne adj neki tápszert csak vizet és vidd ki reggelizni. Nekünk is így sikerült.
2010. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. aug. 11. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!