Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden első szülött kislány...

Minden első szülött kislány az apjára hasonlít?

Figyelt kérdés
A barátnömnek a kislánya se az anyjára se az apjára nem hasonlit ezért nagy vita van a családba hogy biztos nem párjátol van a kicsi és próbálja a férjének a családja befolyásolni a férjét

2020. nov. 30. 20:06
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
En sem hasonlítok az apámra külsőleg csak a személyiségünk ugyan az mégsem kérdőjelezem meg hogy biztos nem az apám 🤣
2020. nov. 30. 20:47
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a második anyára, a harmadik meg már a kutyára🤦

Az ilyen család jobban járt volna, ha inkább kutyát vesz, mert gyerek nem való nekik.

2020. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbb esetben az újszülött az apjára hasonlít. Mivel evolúciós szempontból így nem ölte meg az utódot, elismerte sajátjának és gondoskodott róla.

De az en fiam sem hasonlít az apjára egy kicsit sem.

Amúgy ha ezzel szivozna nekem bárki, kozolnem, hogy nyugodtan kifizetheti a DNS tesztet 🤷🏼‍♀️ (Amúgy ami nalunk meg durva is, hogy a ferjem occsere hasonlít jobban 😀😀)

2020. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első gyermekem fiú, aki kiköpött én (anya) vagyok, majd megszületett a lányom is, aki dettó én vagyok. Egyedül a kék szemét örökölte apától, a fiammal mi barna,szeműek vagyunk. A két gyerek annyira hasonlít, hogy ha egyidősek lennének elmennének ikreknek.
2020. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
"éppen nem akkor volt kiirva szülésre mint amikor valoban fogant a kislány" hacsak nem lombikkal fogant, akkor legfeljebb azt sejthetik, hogy melyik aktust követően fogant, de pontos napot akkor se. :D
2020. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem
2020. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt mondtam hogy nem akkor fogan a baba egyből aktus után kiveve ha nem akkor van ovulació és ha epp ahogy írtad hogy lombikos de nem az egyebkent a terhessegi héthez képest volt kisebb a baba a méretei szerint ezert nem egyezett a kiirt időpont a fogantatassal elvileg de hát ezeknek bármit lehet mondani amit ők elképzelnek az ugy is van -.-
2020. nov. 30. 21:58
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

hát ha ennyire a fejükbe vették, akkor sztem ne próbáld megérteni őket :D

15-ös voltam

2020. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőszülöttem speciel fiú. Tény, hogy deréktól lefelé az apjára hasonlít. :D

OK, születésekor azt mondtam rá, tiszta apja, még olyan 3 éves kora körül is kiköpött apja volt. Most felnőtt, 28 éves és pont úgy néz ki, mint az anyai nagyapám nagyapja (nekem ükapám, neki szépapja), csak jóval magasabbra sikerült nőnie.


Jó hülye egy család lehet.

2020. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Gyakori, hogy a lány az apára, a fiú az anyjára hasonlít. Újszülöttként pedig sokszor mindkét nem esetén az apa vonásait vélik felfedezni.

De ez nem törvényszerű, van hogy távolibb felmenőre hasonlít a gyerek, van hogy oldalágibb és van hogy annyira "keverék", hogy konkrét senkire sem.

Ismerek olyan esetet, hogy kiköpött lány unoka nagypapi, meg olyat is hogy kisfiú totál anyai nagybácsi és tuti nem volt vérfertőzés.

2020. dec. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!