Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden első szülött kislány...

Minden első szülött kislány az apjára hasonlít?

Figyelt kérdés
A barátnömnek a kislánya se az anyjára se az apjára nem hasonlit ezért nagy vita van a családba hogy biztos nem párjátol van a kicsi és próbálja a férjének a családja befolyásolni a férjét

2020. nov. 30. 20:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
mem
2020. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én lányom se hasonlít az apjára de egy ici picit sem, hiába első 🤔😁 ráadásul több hónapnyi próbálkozás után végül akkor sikerült amikor külföldre mentem dolgozni és havi 1-2 napot voltam itthon.

De még ennek ellenére sem fordult meg ilyesmi senki fejében.

Ekkora hulyeseget

2020. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Beteg emberek vannak nem értem miből gondolják azt hogy egy kislánynak vagy egy kisfiúnak pont úgy kell kinéznie mint a szüleinek,

Én sem hasonlítok apára de soha nem fordult meg senki fejében az hogy nem ő lenne az apám.

2020. dec. 4. 11:38
 25/26 anonim ***** válasza:

Nálunk elsőszülött, és tiszta apja, még a grimaszai is :)


Nos, igen...de legalább ott voltam... :D

2021. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőszülött kislányom gyakorlatilag mintha a klónom lenne. Pedig a férjem az apja. Mondjuk nálunk nincsenek is ilyen elmeroggyant rokonok, hogy ezt megkérdőjelezzék, csak mert nem az apjára hasonlít. Egy kislánynak amúgy is előnyösebb, ha kevésbé férfiasak a vonásai, nem? :D
2021. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!