Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet egy 9 hónapos...

Mit lehet egy 9 hónapos gyerekkel csinálni az udvaron?

Figyelt kérdés
5 km-es körzetben nincsen se járda, se olyan út, ahol sétálni lehet a babakocsival (főút mellett lakunk). Van egy hintàja, amiben 5 percet elvan, aztán kb hurcolom a seggét körbe az udvaron, aztán a babakocsiban fel-alá tologatom... Hát egyikünknek sem túl érdekes... Remélem már max 3 hónap hogy járni fog, de így a tél nagyon szar lesz... Ti mit csináltok?
2020. dec. 3. 15:19
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Most komolyan azért nem lehet gyerek, mert nem fogom lerakni mászni a földre télen a babát, aki amúgy ujjszopis és rögtön minden a szájában landol? Ez neked egyenlő azzal, hogy érettségiig fogom a kezét? Egy kicsit szélsőségekben gondolkozol... 🤦‍♀️ És szerintem igen is nagyon gáz hogy lerakod a sárba hogy másszon... Semmit nem veszít az én gyerekem, hogy ezt kihagyja.
2020. dec. 4. 14:44
 22/25 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, azt kérdezted, mások mit csinálnak. Megkaptad a választ, nem? Mire számítottál?
2020. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
41%
Le lehet nyugodni. Nem dagonyázott mint a kismalac csak van udvar, pázsit, és nyilván sár is. És igen bele mászott. Semmi baja nem lett tőle. És igen ha ilyen fosos vagy, hogy inkább kézben hurcibálod, az gáz. Az ilyen gyereket nem szokták homokozóba se engedni. Nevetséges 😂😂😂
2020. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

22es, az, hogy mások lerakják a földre (ami egy válasz), nem jelenti azt, hogy kötekedni kell azzal, aki nem rakja le... Hát nem arra számítottam, hogy még egy ilyen kérdés alatt is okoskodás lesz. :D

23mas,megint általánosítasz. A nyári homokozás nem egyenlő a téli fagyott talajon történő màszással. Ha ezt még mindig nem érted meg, akkor tényleg nincs értelme itt írogatnod... 🤦‍♀️ Elmehetsz.

2020. dec. 4. 16:00
 25/25 anonim ***** válasza:
49%
Ez jogos (22 voltam) :) Mindegy, remélem, kitalálsz valamit, mert ez hónapokig tényleg tarthatatlan.
2020. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!