Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fog nélkül is szét tudja...

Fog nélkül is szét tudja rágni a baba a cumisüveget?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám cumisüvege teljesen olyan mintha ki lenne vágva. Egy lyuk helyett van rajta egy egyenes nyílás. Jön foga, de még egy sem bújt ki. Lehet hogy szétrágta vagy inkább ki lett vágva?
2020. dec. 16. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez szinte minden cumifejjel előfordul.

Nem rágta ki,csupán az anyag "eltörik".

2020. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak érdekes számomra, hogy pont azután történik ez, hogy a mamája azt mondta mikor vele volt hagyva, hogy szerinte kicsi az üvegen a lyuk. Utána meg mikor megkérdeztük, hogy ő volt-e esetleg aki kivágta, azt mondta nem ő vágta ki kisollóval, holott senki nem beszélt kisollóról. Ezek után pedig teljesen megsértődött, ebből gondolom hogy talán nem ő volt. Csak mégis furcsa egy véletlen egybeesés.
2020. dec. 16. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Értem.

Ez mondjuk tényleg fura egybeesés. De azt tudom hogy nálunk is sokszor volt ez. És én nem vágtam ki kisollóval😀

2020. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Hát, nem értem, mi itt a kérdés. Mama kivágta,mert kicsinek találta.
2020. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A megsértődésből pont arra következtetnék, hogy ő volt... 🙊

Egyébként 3 havonta egyébként is cserélni illik.

2020. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A cumisüvegről vagy az etetőcumiról beszélünk? A cumisüveget elég nehéz kívágni vagy kirágni!

Az etetőcumi egyébként elég könnyen ki tud hasadni.


Ha nagyobb lyuk kellett rá, mi felforrosított tűvel csináltunk bele lyukat, nem kisollóval.

2020. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A cumisüveg cumi részéről van szó. Nem kellett rá nagyobb lyuk, mindig a korának megfelelő méretűt veszünk neki.
2020. dec. 16. 19:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezen olyan jót nevettem. :D

Szerintem is a mama vághatta ki, a reakciójából ítélve mindenképp, no meg ezek a baba termékek azért strapabíróbbra vannak gyártva, sem hogy a baba az ínyével szétfarigcsálja.

2020. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!