Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet lekötni egy 3...

Mivel lehet lekötni egy 3 honapos baba figyelmét, miket csináltok vele? Milyen játékok érdeklik (csörgö, rágoka? ) és mennyit van el egyedül?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól emlékszem, amikor 3 hónapos volt a kisfiam, az ágrya szerelehető zenélő körforgóval tökéletesen elvolt. :-)
2008. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia,

az én babám is 3 hónapos. Ő jól elvan a babakocsiban egyedül, ha unatkozik reklamál. Szereti ha énekelek neki, akkor ő is mindig dumálni kezd. A pihenőszékbe szoktam berakni, ha a konyhában vagyok, felteszem az asztalra és beszélek hozzá, ő meg nézegeti a játékokat, néha már nyúlkál érte. A játszószőnyegen is jól elvan, ott akár egy fél órát is elvan egyedül, annyira lekötik a játékok. Amikor a szobában teszek-veszek akkor meg a kiságyba rakom be és felhúzom neki a forgót, azt is jó sokáig tudja nézegetni. Nem kell őket állandóan szórakoztatni, tanuljanak meg egyedül is ellenni, de amikor vele játszol akkor csak vele foglalkozz, ne nézz tévét, ne járjon az eszed máson. Akkor csak a baba legyen hogy igazi kikapcsolódás legyen neki és neked is.

2008. dec. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nagyon élvezi, amikor kis gömböt, karácsonyfára való üvegdíszt teszek a látóterébe, ne feltétlenül az ágya fölé. A meg-megcsillanó fényt szívesen nézegeti. Szereti a mondókázást, a játszószőnyeget. Mindennap találj ki valami új dolgot, tegyél a közelébe színes anyagot, addig nem ismert tárgyat, irányítsd rá a figyelmét, majd hagyd magára. És lehetőleg másoknak se hagyd,hogy amikor "játszik" megzavarják.
2008. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!