Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 3-4 hónapos baba sincs el...

Más 3-4 hónapos baba sincs el egyedül a szőnyegen? Vagy valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Igazából 3 hónapos koráig elvolt 20-30 percet is, de 2-3 hete 3 perc után nyavalyog, amiből sírás lesz. Mellette kell lennem, néha hozzászólni, hogy itt vagyok.
2011. jún. 29. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A babák, ahogy fejlődik a kis agyuk, egyre inkább rájönnek, hogy nem jó egyedül. Szükségük van arra, hogy lássák anyát/apát. Babád rájött, hogy hogyan tud neked szólni, hogy nem érzi jól magát egyedül. S azt is tudja, hogy ha sír, akkor anyuci megy is hozzá. Nagyon okosak a babák.

Lányom 3-4 hónapos koráig tök jól elvolt egyedül, aztán 6-7 hónapos koráig utált egyedül lenni. Ha egy fél perce nem látott, egyből ordított, azt hitte otthagyom őt. Azóta viszont eljátszik egyedül is, de lényeg, hogy közben lásson engem.

2011. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak nyűgös: front, fog stb... vagy unatkozik...tegnap szörnyű szél volt, egész nap kézben lett volna sokat sírt, alig aludt, nyűgös volt, a játékait pár perc alatt elunta. szval semmi nem volt jó.

3 és fél hónapos

2011. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, szóval ez történt csak. :) Érdekes, eddig elaludni is elaludt magától, most már egyre inkább nyüszög.
2011. jún. 29. 11:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg, a foga is lehet a bűnös, 1 hete indult meg, és semmi nem jó neki a szájába, csak az én ujjam. (Úgyhogy már pikkelyes a kezem, állandóan mosnom kell.)
2011. jún. 29. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!