Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 2 gyereke van mennyire...

Akinek 2 gyereke van mennyire hasonlitott a 2 terhessége és a szülések?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekekl rossz volt a közérzetem, sokáig hánytam.

Mindkettő decemberi.2 év 5 nap és egy óra kötük a különbség.

(egy lány egy fiú)

2010. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szülést még nem tudok mondani, de a terhességek...

A fiammal egy nyugodt percem sem volt, nagyon hamar bejelentkezett, mire szülni mentem már kék zöld voltam odabent sokszorosan, eleven volt, kint is az.

A lányommal, hát. 2nap alatt lett meg a genetika:D Egyszerűen nem hagyta magát megnézni. 19hetesen hüvelyivel tudta csak megvizsgálni a doki... Lusti, egészséges, de csak csücsül, és csak úgy vam:D

A fiammal egy vaklármánk volt, vele hamar jóslóztam 34hetesen, most néha moccanni sem tudok úgy görcsölök, pedig még 20hetes sem vagyok, pedig semmi sem indokolja Uh, labor manuális vizsgálat minden szerint mind a ketten jól vagyunk... nem történik semmi, csak görcsök.

Kimerült vagyok már teljesen, mondjuk 19hónap lesz a két törpe között... elég sokat kell a nagyobbik után futkosni. A fiammal nagyon jól bírtam, egész nap pörögtem, most örülök, ha délután vonszolni bírom magam:S

Hízás, ugyan annyit híztam, talán kevesebbet 2kg ennyi időre, viszont a pocakom jelentősen kisebb most(hátsófali a lepény)

2010. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik lányomnál sem hánytam,de a húsos ételektől undorodtam.Mindkét esetben császármetszéssel végződött,lepényleválás miatt.Amúgy szinte panaszmentes volt mindkét terhességem és 9 kg-ot híztam mindkét esetben.
2010. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A két terhesség szinte ugyanolyan volt, a szülés volt más. Az első lányom 19,5 óra alatt, a 2. lányka pedig 2 óra alatt lett meg.
2010. aug. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Másodjára sokkal rosszabbul voltam, és a vége is nehezebb volt, mert a baba majdnem egy kilóval nehezebb volt az elsőnél. A magzatvizem is több volt az átlagosnál másodjára, így majd megpukkantam. Sajnos inkontinenciaproblémám az utolsó egy hétben extrém volt. (Ülve picit előre dőltem, és túl is csordult, ami bent nem fért el). Sokat ittam, mert nyár volt, így volt hogy 20 percenként mentem pisilni.

Viszont az elsővel vizesedtem, a másodikkal nem.

Hányinger volt az elsővel 12, a másodikkal 16 hétig.

Kilók:

elsővel -3 majd + 18, másodikkal -2, majd + 15.

Szülés: elsővel 26 óra, végén sürgősségi gátmetszés, mert a pici szíve rohamosan lassult. Előtte sok keményedés volt, de jóslók nem annyira.

Másodikkal 4,5 óra az első fájástól, de 3/4 óra után már két percesek. Viszont az utolsó 3 hétben rengeteg fájás, derékfájás, görcsölgetés, az utolsó két napban magzatvíz szivárgás.

A második terhességem alatt a 6,5 hónapig szoptattam a nagyot.

Mindkettő kislány :o)

2010. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

off: 3. válaszoló: mondanál nekem valamit a második lepényleválásodról?az első babámat én is császárral szültem, 33 hetesen visszatartották, akkor kezdett leválni a lepény és véreztem, aztán 36 hetesen elöntött a vér és azonnal császároztak.most 35 hetes vagyok, eddig minden rendben ment és állandóan azon jár az agyam vajon most is leválik-e a lepény és ugyanaz lesz-e a forgatókönyv.megosztanád velem részletesebben hogy volt ez a 2 terhességednél?


on: a nagyfiam most 4 éves, mikor terhes voltam vele az egész terhesség alatt szinte minden nap hánytam, de aktív voltam.nagy volt a pocakom, mégis 1700 grammal született a 36. hétre.

most is kisfiút várunk, mint írtam 35 hetes vagyok, többet görcsöl a hasam, nagyon hamar elfáradok, egyszer hánytam csak vmikor az első hónapban és most sokkal nagyobb a pocim. a szülésről még nem tudok nyilatkozni :)

2010. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.Első kislányommal nem élveztem annyira a terhességem.22 óra vajudás után született meg.A második kislányom aki decemberben lesz kettő sima ügy volt.Csodás volt a terhességem,és 2 óra alatt meglett.Gyorsabb volt de fájdalmasabb.Minden perce megérte:D

Ja és 5 év van köztük.Irj privit ha érdekel még valami

2010. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!